Webinář EuroTeQ Course Catalogue

Termín: 30. 5. 202316:00
Místo: MS Teams
Odkaz: Odkaz na web
Od září 2023 do ledna 2024 bude na partnerských univerzitách EuroTeQ opět probíhat výuka technologických, jazykových/kulturních a podnikatelských kurzů. Hlásit se můžete až do 1. srpna (pozor, pro kurzy na univerzitě TalTech platí termín 20. června).

Kompletní nabídka kurzů je uveřejněna na stránce www.euroteq.eu/courses. Na webu nově můžete mimo jiné snadno filtrovat univerzity, načasování, úroveň a předmět tak, abyste našli kurzy, které jsou pro vás zajímavé. Všechny informace o obsahu, plánování a registraci kurzů jsou zobrazeny v jednom jednoduchém přehledu pro každý kurz.

Více informací o novém katalogu kurzů se můžete také dozvědět na webináři, které dne 30. května pořádá Technická univerzita v Tallinnu ve spolupráci s Technickou univerzitou v Eindhovenu.

Program:
16:00 - 16:05 úvodní slovo - Ben Parker (TU/e)
16:05 - 16:20 Představení a přehled nového prostředí katalogu kurzů - Ben Parker (TU/e)
16:20 - 16:45 Prezentace katalogu kurzů od TalTech - Anneli Kalm (TalTech)
• vysvětlení různých možností studia, tj. kombinované studie, e-studie, hybridní kurzy atd
• Předuznávání kurzů (týká se strojního inženýrství)
• Příběhy a studentské zkušenosti
16:45 - 16:50 závěr a diskuze