Umělecké sdružení ČVUT - symfonický orchestr srdečně zve na svůj Jarní koncert, který je pořádaný pod záštitou děkana Fakulty elektrotechnické ČVUT, prof. Mgr. Petra Páty, Ph.D. Koncert se odehraje v úterý 26. května 2026 od 19:00 v Sále Martinů Lichtenštejnského paláce na Malostranském náměstí v Praze.
Symfonický orchestr ČVUT zahraje po taktovkou Terezy Paděrové a Šimona Majerníka. Na programu budou tyto skladby:
- Antonio Vivaldi - Koncert pro dvě trubky C-dur, RV 537
Marek Zvolánek, Stanislav Vojtíšek - piccolo trubka
- Antonín Dvořák - Svatební košile, op. 69
Předehra. Allegro moderato.
2. Soprano solo („Žel bohu, žel, kde můj tatíček?“)
Miloslava Vítková - soprán
- Ludwig van Beethoven - Symfonie č. 6, op. 68, "Pastorální"
Jednotné vstupné činí 250 Kč.