Kariéra

Katedra kybernetiky přijme administrativního pracovníka pro agendu služebních cest

Pracoviště Katedra kybernetiky
Platí do 30. 11. 2022

Katedra kybernetiky FEL ČVUT přijme administrativního pracovníka pro agendu služebních cest

Náplň práce:

  • administrace agendy služební cest
    • kompletní organizační zajištění tuzemských i zahraničních služebních cest
    • komunikace s účastníky, administrativou fakulty, ubytovacími zařízeními, přepravními společnostmi a jinými společnostmi či zařízeními v souvislosti se zajišťováním služebních cest
  • další administrativní činnosti dle potřeby, například:
    • znalost/zastupitelnost agendy objednávek
    • organizační podpora akcí katedry

Základní požadavky:

  • VŠ nebo SŠ vzdělání
  • aktivní dobrá znalost AJ (dobrý psaný i mluvený projev)
  • dobrá uživatelská znalost práce na PC (MS Office, zejména Word, Excel, Google Docs apod.)
  • vstřícnost, ochota, trpělivost, spolehlivost; schopnost vyhledávat a podávat přesné informace
  • samostatný, aktivní, systematický a pečlivý přístup k práci, administrativní zdatnost, odolnost vůči frustraci
  • schopnost práce v časovém tlaku, schopnost řešit několik problémů současně
  • organizační a komunikační schopnosti, ochota učit se novým věcem

Výhodou je:

  • zkušenost s administrativou vysokých škol
  • znalost systémů ČVUT, zejména AEDO, iFIS

Nabízíme:

  • 6 týdnů dovolené a další zaměstnanecké výhody ČVUT
  • stabilní zaměstnání, pracovní smlouvu na dobu určitou s perspektivou trvalého zaměstnání a možností občasné práce z domova.
  • samostatnou práci v přátelském prostředí  na prestižní univerzitě s mezinárodním renomé
  • nástupní plat 30-32.000 Kč podle kvalifikace a předchozích pracovních zkušenostech, s perspektivou navýšení o 10% po zkušební době/zapracování (+ bonusový 13. a 14. plat podle hospodaření katedry a kvality práce)
  • pracoviště na dobrém dopravním spojení v centru – Praha 2
  • nástup možný ihned či dle vzájemné dohody

Katedra kybernetiky je internacionální vědecko-výzkumné pracoviště s rozsáhlými mezinárodními kontakty. Je největší katedrou na FEL ČVUT.

Pokud Vás tato nabídka zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, zašlete svůj motivační dopis spolu se strukturovaným životopisem na emailovou adresu kristina.lukesova@fel.cvut.cz.

Za stránku zodpovídá: Ing. Kateřina Dřímalová