Bakalářské studium EEK

Bakalářské studium Elektrotechniky, elektroniky a komunikační techniky je dálkové. Kombinuje v sobě předměty denního studia EK a EEM z oblasti silnoproudé elektrotechniky, slaboproudé elektroniky a komunikačních technologií. Univerzální znalosti pokrývající široké spektrum odborností doplňuje ekonomicko-manažerská průprava.

Výhodou dálkového studia EEK je možnost vytvářet si svou profilaci tak, aby obsah studia odpovídal vašemu profesnímu zaměření. Studijní program EEK je pouze bakalářský, nemá specializace a  připraví vás na budoucí uplatnění v oborech jako je řízení výrobních procesů, navrhovat elektronické komponenty a analyzovat audio a video signály.

Studijní plány

Dálkový profesní program EEK kombinuje předměty denního studia EK a EEM.

Charakteristika studijního programu EEK

O čem je studijní program EEK? Co se v něm naučíte a jaké může být vaše uplatnění? Prostudujte si detailní charakteristiku studijního programu.

Více o EEK

Přijímací řízení do bakalářského studia

Přijímací řízení do bakalářského studia se řídí přesnými kroky shodnými pro všechny studijní programy. Na stránce věnované přijímacímu řízení najdete krok za krokem popsaný proces, jak se do studia správně přihlásit a na nic nezapomenout.

Specializace a navazující studium

Bakalářský studijní program Elektrotechnika, elektronika a komunikační technika nemá specializace, je distanční a nemá navazující magisterské studium. Bakalářský program se ideálně hodí pro odborníky a odbornice z praxe, kteří si chtějí doplnit studium. Vybírat však můžete z našich dalších magisterských programů.

Za stránku zodpovídá: prof. Ing. Miroslav Husák, CSc.