Předběžné zápisy na letní semestr 2004/2005

Od 22. listopadu do 10. prosince 2004 budou probíhat předběžné zápisy předmětů v KOS do letního semestru 2004/2005.

Předběžným zápisem předmětů student deklaruje zájem o zápis předmětů v letním semestru. V předběžném zápise lze vybrat předměty v rozsahu 15 až 45 kreditů. Po skončení předběžného zápisu a jeho vyhodnocení bude upravena kapacita předmětů. Posluchačům, kteří se předběžného zápisu nezúčastní, nebudou v případě nedostatečné kapacity předměty zapsány.

Na https://fel.cvut.cz/education/bk/prehled.html je zobrazen seznam studijních programů, pro něž je fakulta akreditovaná. Zde jsou doporučené časové průchody studiem, bez bližšího určení počtu kreditů za předměty celofakultní nabídky. Při zápisech do dalšího semestru berte, prosím, v úvahu, že mimo povinné a povinně volitelné předměty musíte zapsat i určitý počet kreditů z celofakultní nabídky, abyste měli po splnění studijního průměru a vykonání všech zkoušek a zápočtů (a dalších podmínek, které jsou uvedeny ve stipendijním řádu) nárok na stipendium za vynikající studijní výsledky.

Minimální počty kreditů, které je nutno získat v jednotlivých semestrech pro nárok na stipendium za vynikající studijní výsledky jsou uvedeny v následující tabulce.

Semestr   Kredity

V Praze, dne 9. listopadu 2004