Zápisy do rozvrhu zimního semestru 2004/2005

V období od 14. 6. 2004 (12 hod) do 24. 9. 2004 (15:30 hod) proběhnou zápisy do rozvrhu zimního semestru akademického roku 2004/2005. V tomto období má každý student prezenční formy následující možnosti a povinnosti:

• pomocí funkcí KOS si může opravit seznam předběžně zapsaných předmětů
  • pomocí funkcí KOS se musí zapsat do rozvrhu vybraných předmětů
  • musí navštívit PEO s vyplněným indexem a nechat si potvrdit zápis

Oprava seznamu zapsaných předmětů

Student, který ještě nemá potvrzený (uzavřený) zápis, si může pomocí funkcí KOS zapsat další předměty, pokud to jejich kapacita dovoluje. Může si rovněž zrušit zápisy některých (předběžně zapsaných) předmětů. Je tedy ještě čas zodpovědně zvážit, jaké předměty chce student v semestru studovat a podle toho doladit seznam zapsaných předmětů. Součet kreditů zapsaných předmětů musí být alespoň 15 a nanejvýš 45.

Zápis do rozvrhu

Každý student si pomocí funkcí KOS volí individuální rozvrh. Student si může vytvářet rozvrh až po splnění následujících podmínek:

• součet kreditů předběžně zapsaných předmětů je alespoň 15,
  • jde o studenta 1. ročníku, který získal 20+K kreditů za akademický rok 2003/2004, nebo
  • jde o studenta 2. a vyššího ročníku, který získal 30+K kreditů za akademický rok 2003/2004

Koeficient K se během zápisového období mění takto:

od 14.6.2004 (12:00 hod.) do 2. 7. 2004 (15:30 hod.) K = 15
od 2. 7.2004 (15:30 hod.) do 3. 9. 2004 (15:30 hod.) K = 5
od 3. 9.2004 (15:30 hod.) do 24. 9. 2004 (15.30 hod.) K = 0

Splnění podmínek pro otevření cesty do rozvrhu musí student deklarovat pomocí funkce KOS. Otevření cesty do rozvrhu KOS odmítne, nejsou-li podmínky splněny.

Potvrzení zápisu na PEO

Počínaje zařazením prvního rozvrhového lístku do osobního rozvrhu má student nejvýše 7 dnů (včetně dnů volna) na to, aby doladil svůj závazný seznam předmětů. V průběhu těchto sedmi dnů se student musí dostavit na PEO FEL ČVUT a nechat si potvrdit závazný seznam předmětů pro ZS 2004/2005 referentkou PEO v informačním systému a ve výkazu o studiu (indexu). Od tohoto schválení jsou studentovi znemožněny individuální zásahy do závazného seznamu zapsaných předmětů. Pokud zápis předmětů nebude v takto vymezeném termínu referentkou PEO potvrzen, bude studentem vytvořený osobní rozvrh následující den v 8 hodin ráno zrušen (tedy před zahájením úředních hodin na PEO). O této skutečnosti bude student následně informován e-mail zprávou odeslanou na adresu "studentovo_UN@fel.cvut.cz". Je v zájmu studenta, aby svou poštu na této adrese pravidelně četl, případně aby si posílání zpráv z této adresy přesměroval na jemu dostupnou aktuální adresu. Případná jiná nastavení budou ignorována.

Budou-li k tomu vytvořeny technické podmínky, odešle KOS na stejnou adresu studentovi tři dny před kritickým dnem varovnou zprávu. Tato zpráva má pouze podpůrný charakter. Skutečnost, že student varovnou e-mail zprávu neobdrží, nebo si ji nepřečte, nemůže být důvodem ke stížnostem.

Po schválení zápisu si student může i nadále upravovat osobní rozvrh až do konce druhého týdne výuky, změnu v seznamu zapsaných předmětů může provést pouze referentka PEO.

Doc.Ing. Karel Müller, CSc.
proděkan