Zápisy předmětů prezenční formy navazujícího magisterského programu

1. Předběžný zápis

Studenti, kteří podali přihlášku do prezenční formy navazujícího magisterského programu, si mohou do 19. 5. 2006 pomocí funkce KOSu předběžně zapsat předměty tohoto programu (dále jen předměty MP). Po 19. 5. 2006 je třeba navštívit PEO, zápis předmětu provede referentka. Studenti oboru VT mohou využít služeb studijního oddělení katedry počítačů.

Studentům, kteří nepodali přihlášku do navazujícího magisterského programu a zapsali si předměty MP, bude po 19. 5. 2006 zápis těchto předmětů zrušen. Po skončení přijímacího řízení bude zápis předmětů MP zrušen též studentům, kteří nebyli do magisterského programu přijati.

2. Zápis do rozvrhu

Od 26. 6. 2006 bude studentům postupně zpřístupňován zápis do rozvrhu podle stejných pravidel, jako před letním semestrem 2005/06. Kapacita předmětů MP bude nastavena podle počtu přijatých studentů na obory navazujícího magisterského programu.

3. Potvrzení zápisu předmětů

Po prvním zápisu do rozvrhu je uchazeč o navazující magisterský program povinen do 7 dnů si nechat referentkou PEO v Dejvicích potvrdit zápis předmětů v KOSu a do indexu. Pokud zápis předmětů nebude referentkou potvrzen, bude zápis studenta do rozvrhu zrušen.

4. Zápis do navazujícího magisterského programu

Zápisy do prezenční formy navazujícího magisterského programu budou probíhat (po skončení státních bakalářských zkoušek) ve dnech 19. 9. - 21. 9. 2006. Studentům, kteří se nezapíší, bude zápis předmětů MP zrušen.

5. Povolení zápisu předmětu MP ostatním studentům

Studentům, kteří nebudou zapsáni do prezenční formy navazujícího magisterského programu, bude předmět MP zapsán referentkou PEO po 21. 9. 2006, avšak pouze na základě žádosti o zapsání předmětu doporučené vedoucím katedry, která předmět zajišťuje.

V Praze 14. 5. 2006

doc. RNDr. Tomáš Bílek, CSc. proděkan