Kurzy v rámci programu ATHENS

V týdnu 19. až 23. listopadu probíhají na ČVUT intenzívní týdenní kurzy v rámci programu ATHENS pro studenty z partnerských univerzit Evropské unie. V tomto termínu běží na ČVUT celkem 7 kurzů:

• CTU 8 - Game Theory - ČVUT FD
  • CTU 10 - The PIV Method in Fluid Mechanics - ČVUT FS
  • CTU 12 - Management and Economics - ČVUT FS
  • CTU 14 - Data Compression - ČVUT FEL
  • CTU 16 - Environmental Biotechnology - VŠCHT
  • CTU 18 - Physics of Extreme Systems - ČVUT FJFI
  • CTU 19 - Introduction to Vibrational Spectroscopy - VŠCHT

Kurzy ATHENS se konají na 17 partnerských univerzitách dvakrát ročně: v březnu a listopadu. V každém termínu se vybírá několik kurzů z kurzů nabízených danou univerzitou. ČVUT FEL celkem nabízí následující kurzy:

• CTU01 - Metrology of Electrical Quantities, Prof. Ing. Jaroslav Boháček, DrSc., katedra měření
  • CTU03 - Text Searching Algorithms, Prof. Ing. Bořivoj Melichar, DrSc., katedra počítačů
  • CTU04 - Virtual Reality and VRML Language, Prof. Ing. Jiří Žára, CSc., katedra počítačů
  • CTU14 - Data Compression, Ing. Jan Holub, Ph.D., katedra počítačů

Studenti z ČVUT mají zase možnost se zúčastnit kurzů ATHENS na partnerských univerzitách v zahraničí. Seznam všech nabízených kurzů lze nalézt na stránkách programu ATHENS.

Pro studenty se jedná o výbornou možnost, jak absolvovat předmět během jednoho týdne a přitom ještě poznat kulturu jiné země a zdokonalit se v cizím jazyce. Pro další informace o kurzech a možnosti se přihlásit na některý z následujících běhu se informujte na stránkách ČVUT pro program ATHENS nebo přímo na stránkách programu ATHENS.