Rozvrhy 1. ročníku bakalářského studia pro školní rok 2008/2009

Poznámky k rozvrhu

LICHÝ týden je první týden výuky (nesouvisí s označením kalendářního týdne).

Program E+I má označení předmětů začínající písmenem X, program STM má označení předmětů začínající písmenem Y. Označení místností určuje lokalitu výuky (T2- Technická 2, Z- Zikova ul., KN- Karlovo nám.)

X12BPZS
Y12BPZS
POVINNÁ přednáška je pouze v 1. týdnu výuky
2. a 3. týden výuky budou cvičení
X12BP1studijni skupiny 101-114 - 2. a 3. výukový týden
studijni skupiny 121-156 - 3. a 4. výukový týden
Cvičení 1x za 14 dní od 4. resp. 5. výukového týdne
X03TV1
Y03TV1
zapište si konkrétní sport na https://www.utvs.cvut.cz/teac_inst_obli.php v PO, ČT, PA dle volných míst ve Vašem rozvrhu, nejlépe v doporučeném čase. Pozor na časovou rezervu dojezdu z TV objektů do školy.
JazykyStudenti, kteří jsou v zimním semestru zařazeni do jazykové výuky a nemají jazyk v rozvrhu své studijní skupiny, navštíví vedoucí katedry jazyků nebo Mgr. M. Havlíčkovou co nejdříve a dojednají zařazení do kurzů.

Postup vyhledání rozvrhu

1. V aplikaci zadejte svoje příjmení, jméno a rodné číslo (bez lomítka), získáte tím číslo své studijní skupiny.
  2. Stáhněte si rozvrhy 1. ročníku.
    Číslo rozvrhu se skládá ze tří cifer, kde první značí ročník studia a další dvě číslo studijní skupiny (např. 136 = 1. ročník 36 studijní skupina).

Rozvrhy pro studenty studující v Sezimově Ústí

Studijní materiály k předmětům 1. semestru studia a rozvrhy je možno získat v tištěné formě od 17. 9. 2008 v Copy Centru FEL.