Výběrová forma studijního programu Komunikace, multimedia, elektronika

FEL otevírá ve školním roce 2009/10 výběrovou formu studia magisterského studijního programu KME. Cílem výběrového studia programu KME (KME-VS) je výuka nejtalentovanějších studentů zaměřená na hloubku a nadčasovost poskytnutých vědomostí. Největším přínosem pro studenta je výuka prováděná osobnostmi oboru se širokými mezinárodními zkušenostmi a vědeckými výsledky, individuální práce studenta vedená těmito odborníky a intenzivní zapojení studentů do výzkumných projektů. Každý student výběrového studia bude mít svého tutora, který dohlédne na vyváženost a správné směrování odborné široce volitelné profilace studenta.

Další informace najdete na http://kme.fel.cvut.cz v položce Výběrové studium.

Výběrové studium je implementováno pomocí individuálního studijního plánu výběrového studia (ISP-VS).

Student prvního ročníku magisterského programu KME, který má zájem o výběrové studium, zašle e-mail s touto informací proděkance Marii Demlové na e-mailovou adresu demlova@fel.cvut.cz nejpozději do 18. září do 16 hodin.

Zájemci budou následně pozváni k pohovoru k udělení ISP-VS, který bude probíhat v úterý 22. září v místnosti 724 (blok B2). Rozpis studentů po hodinách zveřejníme v pondělí 21. září v dopoledních hodinách (bude záležet na počtu zájemců o ISP-VS).

Podrobnější informace o organizaci výběrového studia poskytne proděkanka Marie Demlová nebo prof. Jan Sýkora z katedry radioelektroniky, e-mail: Jan.Sykora@fel.cvut.cz

Za obsah odpovídá: