McKinsey scholarship 2010

Společnost McKinsey & Company je jednou z nejvýznamnějších konzultačních společností na světě. Poskytuje poradenství top managementu velkých a středních společností např. v oblastech bankovnictví a pojišťovnictví, spotřebního zboží, energetiky, dopravy, telekomunikací nebo chemie. V zájmu kvality poskytovaných služeb zasahujících do strategických cílů firem, má McKinsey zájem i o kandidáty s technickými znalostmi. Proto také spolupracuje s ČVUT v Praze.

Studentům Fakulty elektrotechnické nabízí možnost získání prestižního stipendia 40 000 CZK. Ocenění studenti se zároveň zúčastní McKinsey workshopu dle jejich výběru, stanou se členy prestižní komunity minulých i současných stipendistů a setkají se s McKinsey konzultanty a ostatními stipendisty během slavnostní večeře.

Přihlášky zasílejte do 4. dubna, 2010. Aplikace formou životopisu a eseje na jedno z uvedených témat na této webové stránce: www.mckinsey.cz/scholarship.