Fakulta elektrotechnická pořádá Den otevřených dveří 2012

Fakulta elektrotechnická (FEL) ČVUT Praha pořádá pro zájemce o studium v akademickém roce 2013/14 Den otevřených dveří.

Termín konání: 30. listopadu (pátek),
Místo konání:
- v historické budově FEL na Karlově náměstí 13 (Praha 2 - Nové Město),
- v budově FEL v Dejvicích (ul. Technická 2, Praha 6 - Dejvice)

Blíže o programu na https://fel.cvut.cz/prestudent/dod.html.

Při této akci budou otevřeny prostory - laboratoře, pracoviště, stanoviště -, které normálně navštěvují jenom studenti příslušných oborů, doktorandi a odborní pedagogové.

Elektrotechnická fakulta poskytuje prvotřídní vzdělání v oblasti elektrotechniky a informatiky, elektroniky, telekomunikací, automatického řízení, kybernetiky a počítačového inženýrství.

Na Karlově náměstí bude Den otevřených dveří FEL od 14:00 završen Robosoutěží - soutěží v sestavení a naprogramování robota pro jednoduchý účel.

- prohlídky pracovišť a laboratoří - informace o studijních programech - audiovizuální technika a studio - elektrické stroje a přístroje - světelný design, virtuální realita - optické systémy, datové sítě - lékařské aplikace, senzory - .zabezpečovací technika - návrhy integrovaných obvodů - letecké a kosmické systémy, navigační přístroje - fotovoltaika - agentní technologie, centrum strojového vnímání - inteligentní robotika - řídicí systémy, výpočetní inteligence, ... atd.

K návštěvě Elektrotechnické fakulty ČVUT srdečně zve děkan fakulty, prof. Ing. Pavel Ripka, CSc.

Těšíme se na vaši návštěvu.