Přihlášky do programu Erasmus otevřeny

Přihlášky ke studiu v zahraničí v programu Erasmus v akademickém roce 2013/14 byly otevřeny.

Přihlásit se můžete do 2. 12. 2012 na adrese www.erasmus.cvut.cz.

Předpokládáme pouze jediné kolo výběrového řízení pro zimní i letní semestr příštího akademického roku.

Univerzity si vybírejte podle následujících kritérií:

• Obory studia:

6.5 Elektronika, Telekomunikace, 6.2 Elektrotechnika, Energetika, 11.3 Informatika, Výpočetní technika, 4.2 Ekonomika, Business, 6.0 Engineering (obecně)

Studenti oborů, které nejsou uvedeny např. kybernetika, nechť se rozhodují na základě předmětů, které si na partnerské škole chtějí zapsat.

• Úroveň studia:

Bakalářská, Magisterská, Doktorská

Jazykové schopnosti: Všichni studenti musí absolvovat test z anglického jazyka. V zemích severní Evropy je běžná výuka v angličtině. Do zemí kde je úředním jazykem Němčina je nutné absolvovat test z Němčiny. U ostatních zemí je nutné doložit jazykové potvrzení v daném jazyce a vyznačením úrovně dle evropského referenčního rámce.

• Předměty:

Ujistěte se, že si vybíráte školu, která má pro vás vhodnou nabídku předmětů. Podmínkou je zapsat si minimálně 20ECTS kreditů a alespoň jeden povinný, nebo povinně volitelný.

• Seznamy nabízených univerzit:

Vybírejte buď z databáze FEL, nebo z databáze ČVUT.

Po přihlášení je možné po konzultaci vybranou univerzitu změnit. Dodatečné přihlášení do programu možné není. Přihlášku je nutné po vyplnění odeslat.

Osobně se můžete o programu informovat v kanceláři T2 C4-155.

Podrobnosti o programu Erasmus fel.cvut.cz/vz/programy.html.