Slavnostní zážitek z našich promocí

Citace z e-mailu letošního absolventa Fakulty elektrotechnické:

Jen pro informaci: byl jsem druhý den na promocích v Liberci své přítelkyně a další týden kamaráda v Hradci Králové a ani jedna z těch promocí se nevyrovnala té naší (a to beru z objektivního pohledu).

Betlémská kaple má opravdu své kouzlo, ne jako divadlo v Liberci a nebo aula v HK. Navíc jejich promoce vypadaly méně připravené a promyšlené a celkově to nebylo ono.

Navíc, hlavní rozdíl a co mě přišlo hodně zvláštní, bylo, že jejich studijní referentka vystoupila hned v úvodu a začala všem rodičům příbuzným a známým říkat jak se mají chovat při promoci a hlavně NETLESKAT. Za hodinu a půl, co trvala celá promoce, nepadlo ani jedno tlesknutí a ticho jako v hrobě při převzetí diplomů/ přečtení proslovu / odcházení absolventů - ani jednou. Jediný potlesk byl po tom, co se uzavírala opona a hrál Gaudeamus.

Takže Vám děkuji za slavnostní zážitek s předáváním našich diplomů. Myslím, že to bylo opravdu mnohem více slavností, než to měli jiní absolventi na jiných vysokých školách.