Samsung Electronics Czech and Slovak a eClub ČVUT vyhlásily programátorskou soutěž

Samsung Electronics Czech and Slovak a eClub ČVUT připravily pro studenty českých vysokých škol programátorskou soutěž. Vítězné týmy dostanou stipendium až 20 000 Kč a produkty Samsung Galaxy Tab 2 10.1 Wi-Fi, a Samsung Galaxy Note. Vítězné soutěžní aplikace se dostanou až k uživatelům zařízení Samsung.

Praha, 21. srpna 2012 - eClub ČVUT, který je již druhý rokem podporován nadací ČVUT Media Lab, si klade za cíl podporovat nadané studenty a umožnit jim převést jejich podnikatelské nápady do praxe. Pro všechny studenty, kteří se zabývají programováním aplikací pro moderní mobilní zařízení - jsme ve spolupráci s českým zastoupením Samsung Electronics vyhlásili soutěž o nejlepší aplikaci ve dvou kategoriích - tablety Galaxy Tab a přístroje Galaxy Note.

"Jako další formu podpory mladých podnikavců jsme se rozhodli vyhlásit soutěž, ve které se dají vyhrát nejen hodnotné ceny, ale také stipendium, nebo přístup na vybrané akce v akcelerátoru Node 5," říká zakladatel a vedoucí eClubu Jan Šedivý z katedry kybernetiky ČVUT a dodává: "Hlavním přínosem naší soutěže je skutečnost, že se vítězné aplikace dostanou přímo ke koncovým uživatelům produktů Samsung. Všechny aplikace musí splňovat podmínky pro uveřejnění v obchodě s aplikacemi SamsungApps, neboť vítězné aplikace pak budou na půl roku součástí nabídky tohoto obchodu. Pak je ovšem autoři budou moci nabízet ke stažení sami, nebo budou mít právo je prodat třetí straně. Takto nastavený model je jistě zajímavý jak z hlediska propagace, tak z hlediska monetarizace."

Soutěžní projekty, jejichž podnikatelský plán bude třeba obhájit před mezinárodní porotou, je možné přihlásit do 1. 11. 2012.

Více informací a podmínky soutěže naleznete na stránce http://www.eclub.cvutmedialab.cz/summer-12.

Za obsah odpovídá: