Institut intermédií spolupracuje na tanečním projektu STRAW MAN

Multimediální taneční projekt na téma loutkovlády. Spektakulární choreografie, současný tanec, digitální scéna, videomapping, sledování pohybu herců.

Představení bude uvedeno 3. října od 20.00 hod. v hlavním sále Nové scény Národního divadla v rámci projektu Divadlo 3000, který je společnou akcí společnosti AV MEDIA, uměleckého sdružení CIANT, Institutu intermédií FEL ČVUT a Nové scény. Projekt Divadlo3000 si klade za cíl inspirovat tvůrce a umělce a nabídnout jim, jak oživit svou tvorbu za pomocí nejmodernějších technologií.

Dne 2. října od 10.00 se v rámci tohoto projektu uskuteční seminář v předsálí Nové scény Národního divadla o použitých interaktivních multimediálních technologiích v divadelní tvorbě.

Program semináře:

10:00Interaktivní divadlo, Jan Buriánek, AV MEDIA, a.s.
10:30Revoluce v jevištním osvětlení , Petr Kolmačka, Annolis/Robe a tým
11:00Projekční interaktivní kulisy ve světových show, Harry Gladow, Coolux GmbH a tým AV MEDIA, a.s.
11:30Snímání pohybu, virtuální dubbleři, Mark Lewis, Animazoo
12:00Ukázka speciálních interaktivní představení CIANT, Pavel Smetana, CIANT
13:00Pozvánka na speciální představení StrawMan, workshop technologií, diskuse

Více informací o programu naleznete http://www.novascena.cz/cs/repertoar/773.html.

Vstupenky na představení Straw Man je možné rezervovat na e-mailové adrese pr@fel.cvut.cz nebo v oddělení vnějších vztahů a PR u Mgr. Hany Chmelenské. Toto přredstavení se koná po vernisáži SEMESTRALE, která se koná ve stejný den v 18:30.