Posádka zaměstnanců z FELu opět zvítězila v závodě dračích lodí

Loni vítězná posádka zaměstnanců z Karlova náměstí v lodi "Žíznivý Karel" se letos spojila s týmem zaměstnanců z Dejvic, kteří v minulém ročníku závodili na lodi "Druhá míza", čímž se ze "Žíznivého Karla" stal "Karel Feliký z Dejvic", který obhájil loňské prvenství elektrotechnické fakulty v závodě dračích lodí.

Naše posádka předvedla skvělé výkony již v kvalifikačních kolech, kde dvakrát po sobě zvítězila, čímž si zajistila postup přímo do finálového zápolení. Ve finále se pak naplno ukázal sportovní charakter všech členů našeho týmu, když si bičováni větrem a deštěm dojeli pro konečné vítězství s časem 1:18,72 a nechali tak za sebou "Míchačky" (1:20,67) ze stavební fakulty, "Čirtanik" (1:23,31) jedoucí v barvách nového ústavu ČIIRK, tým "Inovacentrum" (1:26,01) a pět dalších zaměstnaneckých lodí, které se do finále neprobojovaly.

Ahoj za rok!

Za posádku kapitán Jirka Zemánek