Výsledky slosování studentské ankety

Dne 4. února 2015 proběhlo slosování 3989 anketních lístků odevzdaných do tohoto termínu. Slosování provedl prof. K. Hoffmann, předseda Akademického senátu, ceny do ankety vložil děkan fakulty prof. P. Ripka. Cenami  je elektronika podle vlastního výběru v ceně 7000 Kč. Vylosování budou informováni e-mailem k výběru elektroniky, předání ceny bude uskutečněno po předchozí e-mailové dohodě.

Vylosovaní byli:

Příjmení Ročník, forma Studijní program, obor
Řezáč Radek 1. ročník, magisterský, kombinovanáKomunikace, multimédia a elektronika - Komunikační systémy
Greshnyakova Anastasia 1. ročník, bakalářský, presenčníKomunikace, multimedia a elektronika
Rösler Jakub 1. ročník, bakalářský, presenčníOtevřené elektronické systémy

BLAHOPŘEJEME!!!!!

Anketa je zatím vyplněna ze 24 %. Studentská anketa pokračuje nyní v módu "pro zapsané předměty" (nejen tedy pro předměty ukončené) až do 18. února 2015.

V Praze 4. 2. 2015

doc. Ing. Ivan Jelínek, CSc., proděkan