Výsledky slosování studentské ankety

Dne 11. července 2016 proběhlo slosování 2536 anketních lístků odevzdaných o tohoto termínu. Vylosování provedl prof. O. Jiříček, předseda Akademického senátu, ceny do ankety vložil děkan fakulty prof. P. Ripka. Cenami v losování je příspěvek na elektroniku v ceně 7000 Kč. Vylosování budou informováni e-mailem k převzetí ceny, předání bude uskutečněno po předchozí e-mailové dohodě.

Vylosovaní byli:

JménoStudijní program a obor
Žáková KristýnaKomunikace, multimedia a elektronika - Multimediální technika, 2. r., BS
Hořeňovský MartinOtevřená informatika - Umělá inteligence, 2. r., MS
Eichhorn TomášElektrotechnika, energetika a management - Aplikovaná elektrotechnika, 2. r., MS

BLAHOPŘEJEME!!!!!

Anketa je zatím vyplněna z 24 %. Studentská anketa pokračuje nyní v módu "pro zapsané předměty" (nejen tedy pro předměty ukončené) až do 12. září 2016.

V Praze 11. 7. 2016

doc. Ing. Ivan Jelínek, CSc., proděkan