Výsledky práce Antonína Šmída ocenili na Baylor University

Absolvent programu Softwarové technologie a management Fakulty elektrotechnické ČVUT v Praze Antonín Šmíd získal 7. května ocenění Baylor University Outstanding Graduate Award za své akademické výsledky a výsledky výzkumné práce.

Antonín na Baylor University studuje v magisterském programu počítačové vědy. V letošním akademickém roce byl jeho projekt MyICPC využit na finále soutěže v programovaní ICPC v Portugalsku, kde účastníkům pomáhal při vyhledávání informací, a především je zapojil do soutěžení pomocí sociálních sítí kombinovaného s aktivitami v rámci samotné události. Antonín v předchozím roce rovněž získal stipendium UPE Scholarship Award - Academic Achievement Award. Za zmínku stojí, že jde již o třetího absolventa FEL, který toto stipendium získal. V minulosti toto ocenění obdrželi Dr. Tomáš Černý a Jan Kubíček. Mezi tamní absolventy patří i současný Ph.D. student Petr Ryšavý.