Studentské soutěže, stipendijní programy, podpora, …

Nabídka Platnost Typ studia

 

 


Ukončené soutěže

Nabídka Platnost Typ studia

Czech Envi Thesis

30.09.20 Bc. Ing.
Soutěž Czech Envi Thesis hledá nejlepší studenty bojující za ochranu přírody napříč vysokými školami v České republice. Podporuje tak mladé talenty a popularizuje výsledky jejich vědecké činnosti.

Soutěž o nejlepší diplomovou práci v oblasti informatiky a informačních technologií

15.09.20 Ing.
Soutěž o nejlepší IT diplomku roku je pro všechny šikovné studenty českých a slovenských univerzit.

Soutěž o nejlepší diplomovou práci v materiálových vědách

15.05.20 Ing.
Cílem soutěže je ocenit autory nejlepších diplomových prací se zaměřením na materiálové vědy, podaných k obhajobě v rámci zimních a jarních termínů státních závěrečných zkoušek, a tím podpořit jejich snahu aplikovat nabyté vědomosti v praxi a vyzdvihnout inovativní postupy. Ceny jsou určeny i pro vedoucí prací.

Cena Wernera von Siemense

30.11.19 Ing. Ph.D.
Soutěžní kategorie reflektují aktuální potřeby ve společnosti a vědě. Kromě ocenění získávájí vítěžové také finační odměnu.

Studentská soutěž Nakladatelství Academia

31.10.19 Ing.
Záměrem je dát možnost mladým, ještě neobjeveným autorům vydat svou magisterskou práci pod hlavičkou předního českého nakladatelství a pro čtenáře objevit nový talent české vědy.

Soutěž Český energetický a ekologický projekt roku - kategorie Student

25.10.19
Podpora zájmu o studium technických oborů na univerzitách v ČR Podpora INICIATIVY PRŮMYSL 4.0 a programu SMART CITY Využívání nových materiálů a technologií a trend energetické efektivity a OZE. Kategorie Student je vypisována bez rozdílu v kategoriích, obeslat ji mohou studenti vysokých a (nově) středních škol. Přihláška je osvobozena od vložného! Porota složená z předních odborníků navrhne rozdělení finančních cen!

Ocenění nejlepší studentské práce s vazbou na technické normy ČSN

31.07.19 Bc. Ing.
Česká agentura pro standardizaci (ČAS) vyhlašuje 4. ročník soutěže o nejlepší studentskou práci v oblasti technické normalizace. Cílem soutěže je ocenit autory nejlepších diplomových a bakalářských prací se zaměřením na technickou normalizaci, podaných k obhajobě v akademickém roce 2017/2018 a 2018/2019, a tím podpořit jejich další profesní směřování.

Cena Edwards 2019

30.06.19 Ing.
Probíhá přihlašování do sotěže Cena Edwards 2019. Diplomové práce jsou rozděleny do kategorií Technika a Ekonomika a podnikání.

Vodafone Nápad roku

11.05.19 Bc. Ing. Ph.D.
Přihlas svůj nápad do té nejstarší soutěže pro startupy v Čechách a na Slovensku.

Valeo ČVUT stipendium

15.10.18
Stipendium Valeo - Smart technology for smarter cars Stipendium ve výši 120.000 Kč našeho partnera Valeo. Jsi student prvního ročníku magisterského programu Otevřené informatiky, nebo Kybernetiky a robotiky? Jsi nadšený do technologie, silný v matematice, fyzice či programování se zájmem souvisejícím s vývojem samoříditelných aut? Pokud Tvé odpovědi jsou ANO, tak VALEO CTU SCHOLARSHIP je určený pro Tebe! Dvouleté stipendium ve výši 60.000 Kč za rok, vyplácené v měsíčních splátkách univerzitou*. Příležitost získat zkušenosti během placené stáže ve VALEO R&D centru v Praze. Příležist propojení diplomové práce s inovačními technologiemi ve Valeu. * částka je celková suma, stipendium je poskytováno studentovi v měsíčních splátkách ČVUT. Pro více informací o stipendiu a pro podání přihlášek, kontaktujte prosím pí. Janu Kostlivou (jana.kostliva@fel.cvut.cz). Přihlášky přijímáme do 15. října 2018.

Soutěž Electrolux CTF

06.10.18 Bc. Ing. Ph.D.
Soutěž je určena pro všechny nadšence, kteří se zajímají o oblast kybernetické bezpečnosti a internetu věcí. Účastnit se mohou studenti VŠ v České republice, kteří nejpozději v den soutěže dosáhli věku 18 let. Všichni soutěžící získají možnost odborné stáže.

Stipendium Nikoly Tesly

18.09.18 Bc. Ing. Ph.D.
Cílem projektu je poskytnout stipendia studentům ze sociálně slabých rodin nebo z dětských domovů, kteří studují v řádném bakalářském, magisterském nebo doktorském programu na VŠ technického zaměření a mají dobrý studijní prospěch.

IQRF Wireless Challenge: soutěž o nejlepší bezdrátovou aplikaci

21.05.18 Bc. Ing.
„Využijte své schopnosti, navrhněte nejlepší aplikaci pro bezdrátovou technologii IQRF a bojujte o hodnotné ceny,“ to je výzva programátorům, vývojářům, technikům a studentům z celého světa.

Technical Computing Camp Humusoft 2017 a soutěž o nejlepší uživatelský projekt

08.09.17 Bc. Ing. Ph.D.
Technical Computing Camp, která se bude konat v Brně ve dnech 7.-8.9.2017. V rámci akce proběhne "Soutěž o nejlepší uživatelský projekt" vypracovaný s použitím nástrojů MATLAB nebo COMSOL Multiphysics.

Cisco Outstanding Thesis Award

23.09.16 Bc. Ing. Ph.D.
V rámci letošního ročníku soutěže Cisco Outstanding Thesis Award si totiž mezi sebe tři nejlepší absolventské práce spadající do okruhu počítačových věd, zejména strojového učení a kybernetické bezpečnosti, rozdělí celkem 70 tisíc korun.

Cena Nadace ČEZ

31.05.16 Ing. Ph.D.
Soutěž vědeckých a technických projektů vysokoškolské mládeže v těchto vybraných energetických a elektrotechnických oborech: 1. Klasická elektroenergetika a tepelně energetická zařízení, 2. Elektrické stroje, přístroje, systémy a pohony, 3. Ekonomika a řízení energetiky, 4. Elektrotechnologie a měření, 5. Obnovitelné zdroje energie a životní prostředí, 6. Dozimetrie a aplikace ionizujícího záření

Soutěž pro mladé vědecké talenty Falling Walls Lab 2016

19.05.16 Bc. Ing. Ph.D.
Mezinárodní soutěž Falling Walls Labs vyzývá k účasti studenty, mladé vědecké pracovníky, zaměstnance i podnikatele. Přihlaste se a představte svůj nápad, výzkumný projekt nebo model v libovolném oboru!

2015 IEEE/IBM Watson Student Showcase

30.09.15 Ing.
IEEE and IBM are in search of creative, forward-thinking students to participate in an exciting team-based showcase! Do you want an opportunity to work with IBM's Watson to develop an innovative App? Do you want to develop your cognitive computing skills while earning a chance to win up to $2000 in cash prizes?

Soutěž o nejlepší diplomovou práci v IT

15.07.14 Ing.

Cena ČEZ

31.12.13 Ing. Ph.D.
Soutěž diplomových a doktorandských prací Cena ČEZ se pořádá od roku 1998 (každoročně se zúčastňuje kolem 25 prací). Cílem je vyhledávat talentované špičkové studenty a nabídnout jim uplatnění v rámci Skupiny ČEZ.
Za obsah odpovídá: doc. Ing. Ivan Jelínek, CSc.