Pracovní příležitosti

Máte-li zájem o umístění inzerátu na této stránce, kontaktujte nás na adrese hr@fel.cvut.cz, sdělíme Vám konkrétní podmínky vystavení inzerátu.

pozn.: Každoročně připravujeme pro studenty a zaměstnance diář, ve kterém máme vyhrazený inzertní prostor.

Nabídka Platnost

Signify – Lighting Design Intern

16.04.21 - 14.07.21

We’re looking for a Lighting Application Intern to join our Sales Application team based in Bratislava or Prague.

Working for Signify means being creative and adaptive. Our culture of continuous learning and commitment to diversity and inclusion creates an environment that allows you to build your skills and career. Together, we’re transforming our industry. Through our leadership in connected lighting and the IoT, we’re breaking new grounds in data analytics, AI, and smart homes, cities and more!

As a Lighting Application Intern you’ll contribute to the lighting application design ensuring customer satisfaction through correct application of our products, so being creative must be in your DNA.

What you’ll do:
Design lighting applications in Dialux programme
Provide technical guidance in the field of applicability
Contribute in the offer creation
Collaborate regularly with Key Account Managers

Your qualifications
Ongoing university studies, preferably in the field of lighting design
Excellent English skills, written and spoken; fluent in Czech/ Slovak
Precision, liability, self-sufficiency
Good communication skills
Good knowledge of Microsoft Office products (especially Excel)
Experience with Dialux and AutoCAD is an advantage

Geosun s.r.o. – vývojář pro fotovoltaiku

14.04.21 - 14.07.21
GeoSun Zajímají Tě obnovitelné zdroje. Přidej se k nám! Jsme lídrem ve výrobě jednotek pro tepelná čerpadla v kombinaci s fotovoltaickým systémem. Hledáme nadšence pro vývoj a testování fotovoltaických systémů. Dostaneš se k nejnovějším technologiím.

Valatron – Junior .NET Developer

12.04.21 - 12.07.21
Valatron Jsme nadšenci do nových technologií a software. Vyvíjíme aplikace a stavíme týmy pro různorodé projekty od mobilních aplikací přes firemní systémy až po rozsáhlejší řešení pro nemocnice a státní instituce.
Naše vývojářské týmy jsou složeny z různě zkušených vývojářů tak, aby se nováčci mohli učit od zkušených. Pokud tě zajímá vývoj software v .NET a hledáš mladou rostoucí firmu, jsi na správném místě. Sídlíme v Praze nedaleko metra Vyšehrad a pro naše týmy aktuálně hledáme vývojářské posily.
Kontakt: eliska.richterova@valatron.com, +420 737 929 180, https://www.valatron.com

STMicroelectronics – Trainee / RF tým

09.04.21 - 24.05.21
STMicroelectronics Design and Application s.r.o. Jste studentem FEL ČVUT? Chcete pracovat na zajímavých a kreativních úkolech, získat zkušenosti při studiu a ještě si vydělat? Staňte se součástí týmu, který podporuje zákaznické aplikace našich STM32 mikrokontrolérů s integrovaným bezdrátovým rozhraním (Bluetooth LE, LoRa nebo SigFox, NFC a další). Více informací najdete zde.
V případě zájmu zašlete Vaše CV na jana.fischerova@st.com.

STMicroelectronics – Trainee / výkonová laboratoř

09.04.21 - 11.07.21
STMicroelectronics Design and Application s.r.o. Jste studentem FEL ČVUT? Chcete pracovat na zajímavých a kreativních úkolech, získat zkušenosti při studiu a ještě si vydělat? Staňte se součástí týmu, který se podílí na vývoji a podpoře aplikací jako jsou super rychlé nabíječky elektrických aut, měniče pro fotovoltaiku a podobné multi kilowattové projekty. Více informací najdete zde.
V případě zájmu zašlete Vaše CV na jana.fischerova@st.com.

STMicroelectronics – Trainee / tým podpory STM32

09.04.21 - 24.05.21
STMicroelectronics Design and Application s.r.o. Jste studentem FEL ČVUT? Chcete pracovat na zajímavých a kreativních úkolech, získat zkušenosti při studiu a ještě si vydělat? Pokud vás baví programování i elektronika, staňtě se členem týmu aplikační a technické podpory pro mikrokontroléry STM32. Více informací najdete zde.
V případě zájmu zašlete Vaše CV na jana.fischerova@st.com.

BTL Medical Technologies – Inženýr testování lékařských přístrojů v R&D

08.04.21 - 08.07.21
BTL Hledáme nové kolegy, kteří mají srdce a myšlení inženýra. Baví je tvořit, experimentovat, testovat a přinášet nápady do vývoje nových produktů. Baví nás nejnovější technologie a každým naším produktem posouváme hranice možného. Naše produkty pomáhají zvyšovat kvalitu života lidí na celém světě.
Kontakt: Leona Lacová, +420 770 169 508, www.medictech.com, www.btlnet.com

Assisto Consulting Professional Services – Junior Data Engineer

06.04.21 - 07.07.21
Assisto_Consulting_Professional_Services Fintech společnost Assisto Consulting hledá kolegu pro práci s daty a webovými aplikacemi. Skvělá příležitost pro studenty posledních ročníků a absolventy. Kontakt: jakubsmrha@assistoconsulting.com.

Uni-Export Instruments – prodejce a technik analytických přístrojů

06.04.21 - 06.07.21
Jsme dodavatelé analytických přístrojů a hledáme technika pro marketing, prodej a servis na území České Republiky a Slovenska. Jedná se o přístroje hlavně pro fyzikální charakterizace částic a povrchů (www.uniexport.co.cz) a zákazníky jsou akademické instituce i výzkum nebo kontrola kvality výrobních podniků. Hledáme studenta nebo absolventa elektrotechnické fakulty, možnost plného i částečného úvazku (rozsah úvazku je věcí dohody, výhledově předpoklad rozšíření na plný úvazek). Požadujeme znalost anglického jazyka, řidičský průkaz skupiny B, manuální zručnost, komunikační schopnosti. Kontakt: Ing. Marek Černík, mc@uniexport.co.cz, mobil 724006543.

Elektroline a.s. – Vývojář, Projektový manažer, Konstruktér elektro a další

26.03.21 - 26.06.21
Elektroline Patříme mezi přední společnosti v oblasti high-tech řešení v oblasti řídicích systémů pro tramvajovou a trolejbusovou dopravu. V těchto segmentech jsme respektovaným partnerem dopravních podniků na evropském i světovém trhu. U nás se můžete účastnit velkých a inovativních projektů. Momentálně hledáme kolegy a kolegyně od vývojových pracovníku po projektové manažery. Více na https://www.elektroline.cz/career.php Kontaktujte nás: Lenka Hrušková, kariera@elektroline.cz, telefon 606 449 285. Více na www.elektroline.cz

Westinghouse – Specialist for I&C N1E Non-Safety Systems (SW & HW Area) – Job location NPP Temelin

21.03.21 - 31.07.21

Westinghouse – Specialist for I&C 1E Safety Systems (SW & HW Area) – Job location NPP Temelin

20.03.21 - 31.07.21

SVMTech s.r.o. – Aplikační inženýr, technická podpora

19.03.21 - 19.06.21
SVMTech Pracujeme v zajímavém oboru a zabýváme se dodávkami a instalacemi systémů pro měření a analýzu hluku, vibrací a vibračního zkoušení, hlavně od dánského výrobce Brüel & Kjaer, který patří mezi světovou špičku v oboru. Jsme menší, přátelský kolektiv a hledáme novou posilu, která se nebojí práce. Zkus to s námi…

Barclays – IT Graduate Developer

18.03.21 - 18.06.21
Barclays Great opportunity for Graduates to join Barclays. Do you have experience with Java, C++, C#, SQL, TypeScript or as Technical Tester? Find more details in the link or contact me at Estera.Lukacovicova@barclays.com

DEK – Technik divize ELEKTRO

18.03.21 - 18.06.21
DEK Technické oddělení společnosti DEK a.s. hledá kolegu/kolegyni na pozici Technik divize ELEKTRO. Máš za sebou elektrotechnickou průmyslovku nebo dokonce vysokou školu elektrotechnickou? Zajímáš se o elektroinstalaci budov a moderní technologie? Pak by tě mohla zajímat naše nabídka. Nástup možná ihned! Za životopisy budeme rádi na kariera@dek.cz. Těšíme se na tebe!

HPE – Internship Program - Aruba Junior Systems Engineer (pre-sales)

17.03.21 - 17.05.21
Hewlett Packard Enterprise offers university students the opportunity to join a leading IT company and gain invaluable experience through our 12 months Internship Program. HP Enterprise offers you a highly dynamic, fast-paced, professional working environment and the chance to develop the skills you have gained at university in a real business environment. During your internship you will not only apply these skills in the IT industry, but also acquire a range of abilities to contribute to the business whilst working alongside industry professionals.

HPE – On-Premise Cloud Sales support - Intern

17.03.21 - 17.05.21
As an On-Premise Cloud Sales Assistant, you will have the following tasks and responsibilities:
• Enjoy your time spent at Hewlett Packard Enterprise by touching interesting topics of new products and innovation.
• You will gain a valuable insight into HPE product portfolio and its positioning on the market.
• You will learn how enterprise servers and storage business is done.
• While learning, you will cooperate with the Presales, Sales and Category team contributing to preparation and closing especially GreenLake (Cloud on Premise) deals.
• At the same time, you will help us to do the local marketing , including digital marketing.
• Also, you will be preparing data support for sales people allowing them approaching existing customers with technology update offers.
• You will be part of local HPE organization cooperating with business unit and sales people at most.

STMicroelectronics – Aplikační inženýr / bezdrátové nabíjení

16.03.21 - 15.05.21
STMicroelectronics Design and Application s.r.o. Jste nebo brzy budete absolventem FEL ČVUT? Staňte se součástí týmu, který se podílí na vývoji integrovaných obvodů pro bezdrátové dobíjení mobilních telefonů. Více informací najdete zde. V případě zájmu zašlete Vaše CV na jana.fischerova@st.com.

Škoda AUTO – NASTUP DO TECH TRAINEE PROGRAMU

08.03.21 - 22.04.21
Provedeme tě stavbou auta od jeho vývoje přes výrobu až ke kontrole kvality
Svěříme ti vývojový projekt, na kterém budeš celý rok pracovat
Poznáš technologie budoucnosti, na které si jinde nesáhneš
Tvůj mentor ti bude po ruce a pomůže ti růst
Získáš jedinečné zkušenosti do dalšího kariérního života
Zapadneš do nové komunity a staneš se jedním z nás
skoda-kariera.cz/m/techtrainee

MEDISTA – Servisní technik pro hematologické a biochemické analyzátory

05.03.21 - 05.05.21
Společnost MEDISTA spol. s r.o. hledá odpovědného a spolehlivého studenta/studentku, který/která ukončí studium v příštím roce, tj. v roce 2021 a měl/měla by zájem o práci v naší firmě, která se zabývá zdravotnickou technikou. Chtěli bychom navázat kontakt případně spolupráci již nyní. V případě zájmu prosím zašlete svůj životopis na pavel.chroumal@medista.cz; mob.: +420 602 690 030.

ČEPS – Specialista/ka systémů SCADA

04.03.21 - 04.06.21
ČEPS Vaší náplní práce bude:
• Datová správa systémů pro dispečerské řízení ES ČR v reálném čase (SCADA), • Správa databází, zobrazování, událostí, alarmů a archivů systémů SCADA, • Správa dálkového ovládání a povelových sekvencí systémů SCADA, • Návrh nových sw nástrojů pro dispečerské řízení, • Spolupráce s interními uživateli systémů SCADA, • Zajištění spolehlivého provozu / analýza a řešení poruch systémů SCADA
Vaše životopisy posílejte Lence Hessové

PRO-ZETA – Linux Administrator

01.03.21 - 01.06.21
PRO ZETA • S přehledem si troufnete na pokročilou administraci serveru?
• Vyznáte se ve virtualizaci, web serverech, skriptování, síťování,...?
• Rád/a komunikujete s lidmi na denní bázi?
• Nevzdáváte se snadno na cestě k vytyčeným cílům?
• Pokud jsou vaše odpovědi „ano“, zřejmě hledáme právě vás!

ČEPS – Specialista/ka – Energetické informační systémy

01.03.21 - 01.06.21
ČEPS Vaší náplní práce bude:
• Spolupráce na rozvoji a provozu IT systémů pro podporu energetického obchodu,• Spolupráce na tvorbě zadání pro implementaci změn procesů IT systémů,• Poskytování podpory koncovým uživatelům, • Spolupráce s externími dodavateli, • Koordinace řešení incidentů a požadavků 􏰀 Kontrola dodržování SLA, týdenních a měsíčních reportů, • Účast na mezinárodních projektech.
Vaše životopisy posílejte Lence Hessové

ČEPS – Specialista/ka odboru Zabezpečení provozu PS – přípravy provozu sítí

25.02.21 - 26.05.21
ČEPS Vaší náplní práce bude:
• Aktualiza ceplánu vypínání prvků přenosové soustavy, • Koordinace prací se všemi partnery ČEPS v ČR i v zahraničí, • Upřesňování a kontrola požadavků a jejich zpracování pro dispečera, • Postupné získání znalostí o struktuře přenosové soustavy a systému kódování všech jejích prvků, • Zpracování pracovních přehledů a postupů pro dispečery, • Tvorba a udržování provozních instrukcí.
Vaše životopisy posílejte Lence Hessové

Mitsubishi Electric – brigáda v průmyslová automatizace

24.02.21 - 24.05.21
Mitsubishi Electric Hledáš pohodovou dlouhodobou brigádu? Potřebuješ si plánovat pracovní dobu přesně dle tvých možností? Hledáme šikovného, technicky zaměřeného studenta, který má zájem o obor a rád by se naučil pracovat s řídicími systémy v automatizaci, zkusil si postavit demo nebo rozchodil nějakou průmyslovou komunikaci. Nástup možný ihned!

Power-Energo – Junior Technik – Návrhy trafostanic vč. technologie VN, NN (Praha)

22.02.21 - 22.05.21
Power-Energo Jsi spolehlivý, pracovitý a zajímáš se o technologii vysokého napětí případně máš chuť se přiučit něčemu novému? Přijď pracovat k nám. Jsme ryze česká společnost zabývající se dodávkou trafostanic a technologií vysokého napětí a v současné době do našeho týmu hledáme šikovného a spolehlivého mladého technika.
Hlavní náplní práce budou návrhy trafostanic, NN/VN technologie, příprava projektové dokumentace a technických listů, příprava obchodních nabídek a mnoho dalšího
Od tebe očekáváme uživatelskou znalost práce na PC, program AutoCAD, základní znalosti anglického jazyka, spolehlivost
Za to vše ti nabídneme zajímavý plat (odměna až 160,- Kč/hod), možnost účasti na realizaci zakázky, školení a spolupráci na bakalářské nebo diplomové práci
Díky spolupráci získáš mnoho znalostí a zkušeností v elektrotechnice a energetice a tím si otevřeš možnost dobrého uplatnění v životě
V případě zájmu pošli životopis v českém jazyce na kariera@power-energo.cz, nebo nás kontaktuj na tel. 602 189 686

ACE Consulting – Projektant - Silnoproud

11.02.21 - 11.05.21
ACE Pro našeho klienta, stabilní firmu se zajímavými mezinárodními projekty v průmyslové oblasti, hledáme motivovaného kandidáta/kandidátku na pozici projektanta pro spolupráci v týmu složeného z odborníků ve své oblasti.
Vaší náplní práce bude: Vytváření návrhů projektů a zpracování projektové dokumentace (silnoproudé technologie); Projednávání technických detailů se zákazníky; Spolupráce při výběru dodavatelů, plánování; Provádění autorského dozoru; Identifikace a řešení možných rizik, diagnostika závad; Vedení provozní dokumentace.
Je nutné mít: VŠ elektro směru; Alespoň 3 roky zkušeností v rámci stavby průmyslových budov; Angličtinu na komunikativní úrovni; Znalost práce v AutoCAD; Výhodou osvědčení dle vyhl. 50/1978 Sb., autorizace ČKAIT

TTC MARCONI – Síťový specialista

30.01.21 - 01.05.21
TTC Marconi Chceš se stát členem týmu specialistů v oblasti síťových řešení a přenosových zařízení? Postupně pronikat do tajů problematiky switchingu&routingu a souvisejících technologií jako je kybernetická bezpečnost, DWDM a podobně? V průběhu brigády při škole, případně v první fázi po nástupu po absolvování VŠ, se můžeš podílet na projektech a tímto způsobem zapracovat na svém osobním odborném rozvoji.
https://ttc-marconi.com/kariera/sitovy-specialista-junior/

Zoelller Systems s.r.o. — Technolog – slaboproud

30.01.21 - 30.04.21
Zoeller Systems náplň práce: tvorba a úpravy technologických postupů a kusovníků, komunikace s výrobou a kolegy ze zahraničí, spolupráce na zaškolování pracovníků montáže vyklápěčů a vozidel pro svoz komunálního odpadu, příprava návodů
požadujeme: vzdělání VŠ se zaměřením na elektroniku/elektrotechniku, znalosti v oboru slaboproudé elektrotechniky, znalost hydrauliky výhodou, znalost práce s PC, schopnost komunikovat e-mailem v angličtině nebo němčině, analytické myšlení a samostatnost
nabízíme: 13. plat, odpovídající mzdové ohodnocení, pravidelné čtvrtletní bonusy, obědy zdarma, flexipasy a další..
navštivte nás na https://zoeller.jobs.cz/,kontakt: Radka Olmrová, tel.: 323 619 041

Spolek pro chemickou a hutní výrobu, akciová společnost – Specialista řídících systémů PLC/DCS/SCADA

28.01.21 - 28.04.21
SPOLCHEMIE Pracovní náplň: zajišťuje běžnou údržbu řídících systémů výroby; spolupracuje s týmem výroby; spolupracuje na diagnostice závad zařízení; vede technickou dokumentaci a pasporty, jejich aktualizace; provádí drobné úpravy SW; spolupracuje na zprovoznění rozvaděčů dle dokumentace řídících systémů; garantuje dodržování pravidel kybernetické bezpečnosti; pravidelný reporting.
Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání technického směru; praxi s PLC/DCS programováním (výhoda SIEMENS, YOKOGAWA); platnou vyhlášku 50/78 Sb., § 6; spolehlivost, samostatnost; ochotu učit se a schopnost dokončit úkoly.
Nabízíme: 5 týdnů dovolené; firemní zvýhodněné stravování; příspěvek na penzijní připojištění po roce trvání pracovního poměru ; zaměstnanecké SIM karty pro rodinné příslušníky po roce trvání pracovního poměru ; závodní rekreace; další benefity a informace na www.spolchemie.cz/kariera
Kontakt: Petra Rollingerová, tel.: 477 162 270

Mild Blue s.r.o. – Frontend Developer pro medicínský startup

27.01.21 - 27.04.21
Mild Blue s.r.o.Hledáme člověka se zkušeností s frontend developmentem, který dá tvář našim zdravotnickým webovým i mobilním aplikacím.

STMicroelectronics – Analog IC layout inženýr

19.01.21 - 19.04.21
STMicroelectronics Design and Application s.r.o.Jste nebo brzy budete absolventem FEL ČVUT? Staňte se součástí týmu, který se podílí na realizaci fyzických návrhů analogových integrovaných obvodů (IC layout), jakými jsou operační zesilovače, DC-DC, LDO, band-gap, oscilátory a další. Více informací najdete zde. V případě zájmu zašlete Vaše CV na jana.fischerova@st.com.

PROFINIT

29.03.17 - 30.03.33
PROFINIT logo Učíte se rádi novým věcem a baví vás Java a .Net, datové sklady v Oracle, Teradata, MSSQL anebo Big Data a Data Science s využitím Hadoop, Spark, Hive a Kafka? Pak vás rádi přivítáme v našich projektových týmech dodávajících velká a sofistikovaná řešení pro desítky světových zákazníků. Máme přes 20 let zkušeností a 450+ nadšených kolegů, z nichž někteří vyučují předměty A4M33SEP nebo A4M33BDT, a poradí vám i se závěrečnou prací. Více info: http://bit.ly/JduDoProfinitu
Za obsah odpovídá: Ing. Mgr. Radovan Suk