Pracovní příležitosti

Máte-li zájem o umístění inzerátu na této stránce, kontaktujte nás na adrese hr@fel.cvut.cz, sdělíme Vám konkrétní podmínky vystavení inzerátu.

pozn.: Každoročně připravujeme pro studenty a zaměstnance diář, ve kterém máme vyhrazený inzertní prostor.

Nabídka Platnost

ANALOGIA – IT specialista – síťový administrátor

28.07.21 - 28.10.21
ANALOGIA Staňte se součástí pražské prosperující firmy, která se dlouhodobě zabývá instalací a servisem bezpečnostních a informačních technologií pro významné instituce a kritickou infrastrukturu v ČR. Aktuálně hledáme IT specialistu se znalostmi konfigurace switchů routerů, návrhů konfigurace síťových prvků atd., který doplní náš tým pracující na unikátním projektu pro pražské metro. Více informací naleznete zde. V případě zájmu zašlete Vaše CV na Klara.Skoncova@analogia.cz.

Process& – Data analyst & Process mining architect

19.07.21 - 17.10.21
Processand Do you love analyzing data and are eager to work with some of the biggest enterprises on the market? Then join our international team of data analysts and process mining architects in Prague!
As a data analyst and process mining architect, you will focus on generating meaningful and innovative solutions that improve the most critical metrics that keep our customers ahead of the competition. This role requires a deep understanding of our customers’ needs and an ability to communicate our solutions to key decision makers and senior management.
Hard skills such as SQL or Python are a must, but you will be also required to present your results to the customers, so strong communication skills are highly appreciated as well. If you are all about a job where autonomy and pride about making a difference are not just empty words, we are looking for you!

/web//LinkedIn/

ČEPS – Specialista/ka – Energetické informační systémy

29.06.21 - 29.09.21
ČEPS Vaší pracovní náplní bude:
 • Spolupráce na rozvoji a provozu IT systémů pro podporu energetického obchodu 􏰀
 • Spolupráce na tvorbě zadání pro implementaci změn procesů IT systémů
 • Poskytování podpory koncovým uživatelům
 • Spolupráce s externími dodavateli 􏰀
 • Koordinace řešení incidentů a požadavků
 • Kontrola dodržování SLA, týdenních a měsíčních reportů
 • Účast na mezinárodních projektech

ČEPS – Analytik/čka WAMS a správce/kyně řídicího systému

29.06.21 - 29.09.21
ČEPS Vaší náplní práce bude:
 • Správa a rozvoj informačního systému pro sběr a správu dat z přenosové soustavy v reálném čase (WAMS)
 • Mezinárodní spolupráce v rámci projektu výměny fázorových dat
 • Práce s „big data“ přenosové soustavy a příprava nových analytických metod hodnocení bezpečnosti
 • Správa a rozvoj komponent řídicího systému zaměřených na provozní bezpečnost

BTL Medical Technologies – Metrolog junior

23.06.21 - 23.09.21
BTL Do týmu testovací laboratoře hledáme pečlivého a šikovného kolegu, který pomůže našemu metrologi s péčí o přístroje a zařízení.

Rigips – PLC PROGRAMÁTOR

22.06.21 - 22.09.21
Rigips Proč nás baví pracovat pro Rigips? Jsme pyšní, že se podílíme na vývoji nových technologických postupů a šíříme osvětu sádrokartonářského řemesla. Jsme fajn parta, která umí táhnout za jeden provaz. Pokud se chcete přidat a stát se součástí naše týmu, pak čtěte dál…

Advantech – HW Test Engineer

22.06.21 - 22.09.21
Advantech Do naší společnosti Advantech Czech s.r.o. hledáme nového kolegu na pozici HW Test Engineer. Na této pozici budete připravovat a následně provádět testy HW našich vlastních unikátních průmyslových routerů. Jedná se mimo jiné o provádění měření EMC, klimatických zkoušek či zátěžových stes testů. Jako HW Test Engineer bys měl možnost asistovat v průběhu měření a testování akreditovaných laboratořích nejen v České republice.

Advantech – SW Test Engineer

22.06.21 - 22.09.21
Advantech Do naší společnosti Advantech Czech s.r.o. hledáme nového kolegu na pozici SW Test Engineer. Jako SW Test Engineer se budete podílet na testování SW našich zařízení – průmyslových routerů. Testování probíhá jak pomocí automatizované testovací platformy, tak i manuálně. Budete mít možnost podílet se na rozvoji testovací platformy a navrhovat další automatizované testy. Pokud Vám nechybí znalost jazyka Python a chuť se učit, ozvěte se nám.

G4S Secure Solutions – Servisní technik

18.06.21 - 18.08.21
Jsi technicky založený? Nedělá ti problém cestovat? Chceš být součástí něčeho většího? V Praze a Středočeském kraji hledáme šikovné uchazeče na pozici Servisního technika.

G4S Secure Solutions – Ostraha recepce/obchodní pasáže

18.06.21 - 18.08.21
Hledáš dlouhodobou brigádu? Pro Obchodní centrum Bořislavka, hledáme vhodné uchazeče na pozici Ostraha recepce a obchodní pasáže.

Algotech – SYSTÉMOVÝ ANALYTIK

10.06.21 - 10.09.21
Algotech Hledáme kolegu či kolegyni s technickým přehledem, vztahem k IT i byť teoretickým přehledem světa digitálních technologií. Jsme česká IT firma s dlouhodobou tradicí a rádi Vás posuneme v oboru.

Medista – servisní technik pro hematologické a biochemické analyzátory

10.06.21 - 31.08.21
Společnost MEDISTA spol. s r.o. hledá odpovědného a spolehlivého studenta, který ukončí studium v tomto roce, tj. v roce 2021 a měl by zájem o práci v naší firmě. Chtěli bychom navázat kontakt případně spolupráci již nyní. Níže je popsána náplň práce. Upřednostňujeme někoho z Prahy a blízkého okolí nebo kdo se chce zde usadit.

Rigips – PRODUCT MANAGER junior

07.06.21 - 08.09.21
Rigips Proč nás baví pracovat pro Rigips? Jsme pyšní, že se podílíme na vývoji nových technologických postupů a šíříme osvětu sádrokartonářského řemesla. Jsme fajn parta, která umí táhnout za jeden provaz. Pokud se chcete přidat a stát se součástí naše týmu, pak čtěte dál…

Kolibrik.net – vývojář elektroniky, programátor/architekt pro PC i embedded, projektový/obchodní manažer, vědec – fyzik/chemik

03.06.21 - 02.09.21
Kolibrik.net Kolibrik.net je firma ryze česká, naše řešení ale dodáváme po celém světě. Neustále rosteme, abychom podpořili vzestup vodíkových technologií portfoliem našich služeb, produktů i intenzivním výzkumem a vývojem.
Hledáme nové tváře pro posílení našeho týmu. Rozšiřujeme náš vlastní výzkum a vývoj a potřebujeme navýšit i kapacity pro stále stoupající množství zakázek a zakázkových projektů.
• Vývojář elektroniky: vývoj analogových i digitálních obvodů, ARM32, FPGA, layout PCB, ...
• Programátor/architekt pro PC i embedded: vývoj SW pro komunikaci, sběr a zpracování dat, C, C++, C#, Delphi, Python, REST, ...
• Projektový/obchodní manažer: komunikace se zákazníky, projektování zákaznických řešení, řízení projektů, ...
• Vědec – fyzik/chemik: elektrochemie, potenciostaty, palivové články, zákaznické projekty, ...
Pokud Ti něco říkají alespoň některá z výše uvedených hesel, neváhej se nám ozvat! Více informací k jednotlivým pozicím, benefity a požadavky najdeš na našem webu.

STMicroelectronics – Aplikační inženýr / Automotive / Power management

02.06.21 - 30.09.21
STMicroelectronics Design and Application s.r.o. Jste nebo brzy budete absolventem FEL ČVUT? Staňte se součástí týmu, který provádí aplikační podporu a analýzu Power management integrovaných obvodů a SMPS produktů u automotive zákazníků po celé Evropě. Více informací najdete zde.
V případě zájmu zašlete Vaše CV na jana.fischerova@st.com.

STMicroelectronics – Aplikační inženýr / Automotive / mikrokontroléry

02.06.21 - 30.09.21
STMicroelectronics Design and Application s.r.o. Jste nebo brzy budete absolventem FEL ČVUT? Staňte se součástí týmu, který provádí aplikační podporu mikrokontrolérů u automotive zákazníků v Evropě. Více informací najdete zde.
V případě zájmu zašlete Vaše CV na jana.fischerova@st.com.

STMicroelectronics – Analog IC layout inženýr

02.06.21 - 30.09.21
STMicroelectronics Design and Application s.r.o. Jste nebo brzy budete absolventem FEL ČVUT? Staňte se součástí týmu, který se podílí na realizaci fyzických návrhů analogových integrovaných obvodů (IC layout), jakými jsou operační zesilovače, DC-DC, LDO, band-gap, oscilátory a další. Více informací najdete zde.
V případě zájmu zašlete Vaše CV na jana.fischerova@st.com.

ComAp – Junior Product Manager

01.06.21 - 01.09.21
ComAp Become a junior member of our Product Management team and get the chance to learn from experienced teammates and gradually take responsibility for leading your own product or product line. ComAp products are solutions for a variety of applications such as standby or prime power generation, combined heat and power generation, and many others. This position is suitable for fresh graduates who want to apply their theoretical technical knowledge in practice in combination with commercial aspects and are interested in starting their career path in the Product management area.

ComAp – Produktový analytik – periferní moduly

01.06.21 - 01.09.21
ComAp Jsi technik, kterého láká analyzovat trendy a zákaznické požadavky v oblasti průmyslové komunikace a nabíječek olověných akumulátorů? Na této pozici budeš v úzkém kontaktu s vývojáři a dalšími členy týmu. Máš možnost se zabývat jedinečnými aplikacemi jako je Singapore Grand Prix nebo záložními systémy pro airspace control systém ve Švýcarsku. Koukni na náš web a ozvi se nám, rádi Ti řekneme více detailů.

ComAp – Tester/ka řídicích systémů

01.06.21 - 01.09.21
ComAp Do našeho týmu testerů hledáme nového kolegu, který se testováním funkčnosti našich řídicích systémů (Control Units – CU) a identifikováním chyb bude podílet na zajištění kvality a robustnosti našich produktů. Naše řídicí jednotky jsou nasazovány na aplikace po celém světě a jedná se zejména o řídicí systémy pro motorgenerátory, lodní motory, duální motory (Bi-fuel) a další.

ComAp – Technical Support Engineer

01.06.21 - 01.09.21
ComAp Právě teď hledáme nové kolegy, technické nadšence, které láká komunikovat se zákazníky a také za nimi cestovat do nejrůznějších koutů světa. Jako náš nový Technical Support Engineer budeš mít na starost simulace a řešení technických problémů řídicích systémů, zprovoznění komplexních systémů přímo u zákazníka a také školení našich distributorů různě po světě. Vše potřebné Tě naučíme, stačí Tvé nadšení, chuť cestovat a komunikovat v angličtině a Tvé znalosti ze školy. Dej nám o sobě vědět, rádi Ti řekneme více detailů.

MyFoodPlace – Zkušený .NET developer

31.05.21 - 01.09.21
MyFoodPlace MyFoodPlace je provozovatelem cloudových kuchyní ve střední Evropě. Naším cílem je změnit svět gastrodelivery díky novým digitálním technologiím. Vyvíjíme unikátní inovativní řešení a platformy v oblasti gastrotech a do našeho týmu hledáme vývojáře se zkušenostmi s vývojem v . NET

Elmoz Czech – Projektant

27.05.21 - 27.08.21
Elmoz Czech
 • Jsme dynamicky se rozvíjející společnost založená v roce 1994.
 • Zaujímáme významné postavení v oblasti projekce, výstavby a servisu energetických distribučních sítí.
 • Nabízíme Vám seberealizaci ve stabilním odvětví energetiky.
 • Náš stávající tým projektantů rozšiřujeme o absolventy i studenty VŠ.
 • Nabízíme zaučení a v průběhu spolupráce mimo jiné i poskytování průběžné podpory skrze odborné konzultace ke způsobu řešení projektu.

Kassow Robots – Junior Software Developer - kolaborativní roboty

27.05.21 - 25.08.21
KR Kassow Robots je mladá dánská společnost, která vyvíjí a produkuje moderní kolaborativní roboty.
Nedílnou součástí těchto strojů je komplexní a rozsáhlý software, určen především k přesnému modelovaní a řízení elektroniky robota. Ale taky k realizaci uživatelsky přívětivého a rozhraní a programování v aplikacích.
Co se ale možná nedovíte z oficálních stránek je skutečnost, že celé softwarové oddělení Kassow Robots bylo založené a působí v Praze (kancelář poblíž Újezdy). Náš team tvoří absolventi MFF a ČVUT.
Jestli vás zajímá oblast, ve které můžete upevnit svoje znalosti nejenom z informatiky (ale také z fyziky nebo elektroniky), máme pro vás jediněčnou příležitost. Do našeho pražského teamu hledáme nové kolegy, kteří by nám pomohli posunovat možnosti a schopnosti našich robotů dál.
V případě zájmu se budeme těšit na vaše CV, které můžete zaslat na mst@kassowrobots.com nebo hr@kassowrobots.com

Advokátní kancelář Mašek, Kočí, Aujezdský – Student nižšího ročníku na spolupráci v oblasti IT

21.05.21 - 21.08.21
MKA NOSKO Advokátní kancelář v ČR hledá studenta nižšího ročníku na spolupráci v oblasti IT. Práce přímo v žáru velkoměsta (Praha) s možností alternativního vyžití a netradičních zážitků. Spolupráce dlouhodobá, profesionální, avšak nikoliv stresující a vysilující (cca 2 dny v týdnu). Nástup od června nebo dle dohody.

BTL Medical Technologies – Brigádník vývojář hardware zdravotnických přístrojů

20.05.21 - 20.08.21
BTL Hledáme šikovného studenta/studentku, který se nebojí vzít do ruky pájku :) a chce se věnovat návrhu DPS a elektronických obvodů pro zdravotnické přístroje. Přidej se k nám a pomáhej s námi zlepšovat kvalitu života lidí po celém světě!
Kontakt: Leona Lacová (lacoval@btlnet.com), +420 770 169 508, www.medictech.com

Stargen EU – Servisní technik Radioterapie

17.05.21 - 17.08.21
Do naší společnosti hledáme vhodného kandidáta na pozici Servisní technik Radioterapie.
V případě vašeho zájmu, zasílejte prosím životopis na: gabriela.krenkova@stargen-eu.cz.
Více informací o společnosti Stargen EU s.r.o. naleznete zde: www.stargen-eu.cz

WOOD & Company Financial Services, a.s. – Junior/ Power BI Konzultant

17.05.21 - 17.08.21
Hledáme šikovného studenta či absolventa, který má alespoň nějakou zkušenost s Power BI a chtěl by se dám rozvíjet v oblasti datové analytiky. Když budeš mít 1-2 roky zkušeností, tak jsi ideální uchazeč. Přihlas se a získej možnost se dál rozvíjet u mezinárodní, prestižní, investiční společnosti.

Soukromá střední škola a základní škola (1.KŠPA) Praha s.r.o. – učitel informatiky

17.05.21 - 14.08.21
Od školního roku 2021/2022 hledáme učitele informatiky na střední školu. Vhodné i pro studenty. Rozvrh upravíme dle Vašich požadavků.

HELIOT SSC – IoT Roll-out / IT Assistant

11.05.21 - 11.08.21
Heliot SSC Do mezinárodního týmu potřebujme obsadit juniorskou pozici IoT Roll-out / IT asistenta, Vaší úlohou bude denní komunikace s instalačními týmy a správa interního IT vybavení

STMicroelectronics – Test Development inženýr

10.05.21 - 30.09.21
STMicroelectronics Design and Application s.r.o. Jste nebo brzy budete absolventem FEL ČVUT? Staňte se součástí týmu, který se podílí na vývoji integrovaných obvodů pro bezdrátové dobíjení mobilních telefonů. Více informací najdete zde.
V případě zájmu zašlete Vaše CV na jana.fischerova@st.com.

STMicroelectronics – Aplikační inženýr / bezdrátové nabíjení

10.05.21 - 30.09.21
STMicroelectronics Design and Application s.r.o. Jste nebo brzy budete absolventem FEL ČVUT? Staňte se součástí týmu, který se podílí na vývoji integrovaných obvodů pro bezdrátové dobíjení mobilních telefonů. Více informací najdete zde. V případě zájmu zašlete Vaše CV na jana.fischerova@st.com.

STMicroelectronics – IC Analog Designer

10.05.21 - 30.09.21
STMicroelectronics Design and Application s.r.o. Jste nebo brzy budete absolventem FEL ČVUT? Staňte se součástí týmu, který se podílí na vývoji integrovaných obvodů v celosvětově uznávaných technologických procesech. Více informací najdete zde. V případě zájmu zašlete Vaše CV na jana.fischerova@st.com.

Siemens Mobility – Student SW Developer

05.05.21 - 06.08.21
Siemens Chceš se podílet na R&D projektech železniční dopravy budoucnosti? V současnosti hledáme do našeho týmu studenty, kteří by s námi spolupracovali 20 hodin týdně s možností posunu na HPP po úspěšné ukončení studia. Jsi student 3. – 4. ročníku technické vysoké školy, domluvíš se česko-anglicky a láká tě oblast dopravy? Máš týmového ducha, analytické myšlení a líbila by se ti některá z pozic níže?

5DM – Account Manager pro eshopy

05.05.21 - 07.08.21
Jsme menší rodinná firma a hledáme energického a pečlivého člověka, který se nebojí komunikovat s lidmi a dokáže obchodně myslet.

5DM – PHP programátor - vývojář interních projektů

05.05.21 - 05.08.21
Jsme menší rodinná firma, děláme práci, která nás baví, tvoříme vlastní projekty a žijeme internetem. Hledáme posilu pro náš tým vývojářů.

PROFINIT

28.04.21 - 30.09.23
PROFINIT logo Učíte se rádi novým věcem a baví vás Java a .Net, datové sklady v Oracle, Teradata, MSSQL anebo Big Data a Data Science s využitím Hadoop, Spark, Hive a Kafka? Pak vás rádi přivítáme v našich projektových týmech dodávajících velká a sofistikovaná řešení pro desítky světových zákazníků. Máme přes 20 let zkušeností a 450+ nadšených kolegů, z nichž někteří vyučují předměty A4M33SEP nebo A4M33BDT, a poradí vám i se závěrečnou prací. Více info: http://bit.ly/JduDoProfinitu

STMicroelectronics – Trainee / RF tým

09.04.21 - 30.09.21
STMicroelectronics Design and Application s.r.o. Jste studentem FEL ČVUT? Chcete pracovat na zajímavých a kreativních úkolech, získat zkušenosti při studiu a ještě si vydělat? Staňte se součástí týmu, který podporuje zákaznické aplikace našich STM32 mikrokontrolérů s integrovaným bezdrátovým rozhraním (Bluetooth LE, LoRa nebo SigFox, NFC a další). Více informací najdete zde.
V případě zájmu zašlete Vaše CV na jana.fischerova@st.com.

STMicroelectronics – Trainee / výkonová laboratoř

09.04.21 - 30.09.21
STMicroelectronics Design and Application s.r.o. Jste studentem FEL ČVUT? Chcete pracovat na zajímavých a kreativních úkolech, získat zkušenosti při studiu a ještě si vydělat? Staňte se součástí týmu, který se podílí na vývoji a podpoře aplikací jako jsou super rychlé nabíječky elektrických aut, měniče pro fotovoltaiku a podobné multi kilowattové projekty. Více informací najdete zde.
V případě zájmu zašlete Vaše CV na jana.fischerova@st.com.

STMicroelectronics – Trainee / tým podpory STM32

09.04.21 - 30.09.21
STMicroelectronics Design and Application s.r.o. Jste studentem FEL ČVUT? Chcete pracovat na zajímavých a kreativních úkolech, získat zkušenosti při studiu a ještě si vydělat? Pokud vás baví programování i elektronika, staňtě se členem týmu aplikační a technické podpory pro mikrokontroléry STM32. Více informací najdete zde.
V případě zájmu zašlete Vaše CV na jana.fischerova@st.com.

PROFINIT

29.03.17 - 30.03.33
PROFINIT logo Učíte se rádi novým věcem a baví vás Java a .Net, datové sklady v Oracle, Teradata, MSSQL anebo Big Data a Data Science s využitím Hadoop, Spark, Hive a Kafka? Pak vás rádi přivítáme v našich projektových týmech dodávajících velká a sofistikovaná řešení pro desítky světových zákazníků. Máme přes 20 let zkušeností a 450+ nadšených kolegů, z nichž někteří vyučují předměty A4M33SEP nebo A4M33BDT, a poradí vám i se závěrečnou prací. Více info: http://bit.ly/JduDoProfinitu
Za obsah odpovídá: Ing. Mgr. Radovan Suk