Pracovní příležitosti

Máte-li zájem o umístění inzerátu na této stránce, popř. v připojené facebookové skupině, kontaktujte nás na adrese hr@fel.cvut.cz, sdělíme Vám konkrétní podmínky vystavení inzerátu.

pozn.: Každoročně připravujeme pro studenty a zaměstnance diář, ve kterém máme vyhrazený inzertní prostor.

Nabídka Platnost

VOLTCOM – Projektant v elektroenergetice

14.10.21 - 28.11.21
Voltcom, spol s r.o. Společnost VOLTCOM spol. s r.o. zabývající se Projektovou činností ve výstavbě, výstavbou kabelových a telekomunikačních sítí, prováděním staveb v energetice včetně jejich změn a odstraňování, montáží/opravou/údržbou a revizí elektrických zařízení hledá kolegu s nadšením pro obor a pro návrhy moderních technologií v oblasti distribuce a rozvodu elektrické energie.

ÚJV Řež, a. s. – ELEKTRO MEDICÍNSKÝ TECHNIK – Operátor cyklotronu

08.10.21 - 08.12.21
ÚJV Řež, a. s. V Řeži u Prahy provozujeme vývojové a výzkumné centrum pozitronové emisní tomografie. Kromě komerční výroby již zavedených radiofarmak se zde věnujeme i vývoji nových preparátů. V oblasti radiofarmak patříme k nejmodernějším pracovištím ve střední Evropě.
A teď potřebujeme nového kolegu, aby nám pomohl s obsluhou našeho cyklotronu.

Rigips – PLC PROGRAMÁTOR

06.10.21 - 06.12.21
Rigips Proč nás baví pracovat pro Rigips? Jsme pyšní, že se podílíme na vývoji nových technologických postupů a šíříme osvětu sádrokartonářského řemesla. Jsme fajn parta, která umí táhnout za jeden provaz. Pokud se chcete přidat a stát se součástí naše týmu, pak čtěte dál…

Carl Zeiss – Stáž pro elektrotechnika / elektronika

06.10.21 - 06.12.21
Carl Zeiss Baví Vás elektronika? Bastlíte? Chtěl(a) byste se stát špičkovým technikem a pracovat s technologií, která je nejlepší ve svém oboru? Pokud ano, máme stáž přímo pro Vás!

BTL Medical Technologies – Signal processing specialist – Cardiology

03.10.21 - 03.12.21
BTL Hledáme specialistu v oboru zpracování signálu a nadšence pro vývoj medicínských technologií v kardiologii, který se nebojí týmové spolupráce a je otevřen se učit nové věci.
Kontakt: Leona Lacová, +420 770 169 508, www.medictech.cz, www.btlnet.com

ČEPS – Specialista/ka oddělení Obchodního měření

29.09.21 - 01.12.21
ČEPS Vaší pracovní náplní bude:
• Podílí se na technickém vývoji obchodního měření v oblasti průmyslových elektroměrů, komunikačních modulů a odečtových systémů.
• Zajišťuje, zpracovává a předává data z elektroměrů ČEPS, a.s. pro Operátora trhu, pro interní a externí zákazníky.
• Provádí analýzy z naměřených hodnot obchodního měření a průběžně kontroluje vypočtené ztráty přenosové soustavy ČEPS, a.s.
Vaše životopisy posílejte Miladě Kábrtové
https://www.ceps.cz/cs/volne-pozice#specialista-ka-oddeleni-obchodniho-mereni

INTELDAT – Produktový manažer WDM systémů

27.09.21 - 30.11.21
IntelDat Hledáme nové kolegy z řad studentů s nápady a nadšením pro vývoj. Vyrábíme podle konkrétních potřeb a přesně definovaných požadavků každého zákazníka. Při výrobě používáme nejspolehlivějších prvků a technologií.

Metel.eu – PROGRAMÁTOR a KONSTRUKTÉR HW

24.09.21 - 27.11.21
Metel Hledáme nové kolegy z řad studentů s nápady a nadšením pro vývoj. Nabízíme získání cenných profesních zkušeností z vývoje zařízení pro bezpečnostní a řídicí systémy. Můžete se stát součástí našeho týmu vývojářů pracujících na vývoji průmyslových L2/3 switchů a PLC pro bezpečnostní a řídicí aplikace. Formu spolupráce přizpůsobíme vašim časovým možnostem a znalostem. Vzhledem k týmové práci a působení v rámci celé EU a dalších zemích oceníme týmového ducha, znalost cizích jazyků a orientaci v alespoň některých z níže uvedených oblastí.
• Programování aplikace pro Windows v C#, Programování AVR embedded systémů v C, Znalost Linux, Buildroot, OpenWRT, Programování Linux driverů v C, Znalost skriptovacích jazyků BASH, Python, PHP, Základní IT dovednosti
• Znalost vlastností elektronických součástek , Zkušenosti s kreslením schémat v Altium, Návrh desek v Altium, Programování AVR procesorů v C, Znalost OS Linux (Embedded), Základní IT dovednosti

Legrand – Specialista technické podpory - OSVČ

21.09.21 - 21.11.21
Legrand Chceš pracovat ve stabilní mezinárodní firmě? Jsme francouzská společnost a patříme mezi světové lídry v oboru elektroinstalací a informačních sítí. Nabízíme vše od počátečních návrhů až po kompletní řešení pro domácnosti, rozsáhlé komerční objekty i průmyslové celky. V Legrand věříme, že klíčem k úspěchu a spokojeným zákazníkům je posouvání technologických hranic a právě proto naše produkty pro chytrou domácnost Legrand Smart Home, které vznikají ve spojení se společností Netatmo, systémová řešení pro datová centra, záložní zdroje, vypínače a zásuvky a další produkty přináší řadu inovací, které ocení leckterý uživatel.

Schoeller – Servisní technik laboratorních přístrojů, robotických linek

21.09.21 - 05.11.21
Schoeller Hledáme posilu do týmu servisních techniků. Jsme společnost s téměř 30ti letou tradicí zabývající se prodejem a servisem laboratorních přístrojů (centrifugy, mrazicí boxy, biohazard boxy, lednice, co2 inkubátory, autoklávy, robotické linky atd...).

ČEPS – Specialista/ka – dispečerský tréninkový simulátor

21.09.21 - 05.11.21
ČEPS Vaší pracovní náplní bude:
• Zajišťování provozu a rozvoje dispečerského tréninkového simulátoru
• Příprava scénářů pro výcvik dispečerů
• Datová správa
• Příprava a realizace rozvojových požadavků
• Řešení poruchových stavů
• Komunikace s dodavatelem systému
Vaše životopisy posílejte Miladě Kábrtové
https://www.ceps.cz/cs/volne-pozice#specialista-ka-dispecersky-treninkovy-simulator

Kautex Textron Bohemia s.r.o. – Trainee / intern program

16.09.21 - 20.11.21
Kautex Končíte letos studium VŠ? Kontaktujte nás ihned a ještě při studiu s námi můžete začít spolupráci formou brigády (s nastavením docházky Vašim aktuálním možnostem). Po ukončení studia můžete využít jedinečných výhod Trainee programu! Jedná se o flexibilní 2-letý rotační program s možností přizpůsobení rotací cílové pozici. Rotace probíhá dle výběru na odděleních Technologie – Výroba – Kvalita – Nové Projekty – IT - Logistika – Nákup/ prodej – Finance a další. Nabízíme poznání fungování mezinárodní automotive společnosti, procesů a technologií. Náš trainee program poskytuje absolventům příležitost uplatnit teoretické znalosti v praxi, mimo jiné řešením skutečných aktuálních problémů. Projekty jsou přizpůsobeny Vašemu profilu a mají za cíl přinést zlepšení či finanční úspory v klíčových oblastech fungování podniku, podpořit úspěšné dosažení VIZE 2025, kterou firma přijala, aby uspěla v měnícím se světě automobilového průmyslu nastolujícím nové trendy.

DEVINN Akademie: získej základy automotive a pět tisíc k tomu

15.09.21 - 30.10.21
U nás v DEVINNu poznáme talent. Ve vývoji Automotive děláme už spoustu let a víme, co je zapotřebí k tomu, aby se nováček v tomto prostředí byl schopný zorientovat. Protože si tohle know-how nechceme nechat jenom pro sebe, rozhodli jsme se otevřít DEVINN Akademii.O co půjde? Během čtyř dní se Tě ujmou naši nejlepší specialisti a vysvětlí Ti základy, které jsou v automotive nepostradatelné.
Společně proberete témata jako jsou řidící jednotky, elektromobilita, ale i to, jak funguje ŠKODA AUTO. Pokud Ti to půjde a budeš mezi nejlepšími, na konci Akademie Ti nabídneme smlouvu na plný úvazek na jednom z projektů, které ŠKODA AUTO čerstvě otevírá.
A to nejlepší nakonec: za celý čas, který u nás během Akademie strávíš, dostaneš zaplaceno.
Jdeš do toho s námi? Zaregistruj se!
Zajímá Tě víc? Mrkni na náš web akademie.devinn.cz!

Green Buddies – Sales and Administration Support

15.09.21 - 27.11.21
GreenBuddies Join us in a rapidly expanding PV company that designs and delivers large-scale systems in the EU, mainly in Germany, the Netherlands, Sweden and Belgium.
We offer:
• work in the fastest growing photovoltaic company in Eastern Europe
• international working environment
• regular company events
• travelling abroad
• daily foreign language practice
• wide range of work activities, high level of work independence

Porsche Engineering – Software developer in C++ and MPS (f/m/d)

15.09.21 - 20.11.21
Porsche Engineering You would be looking for solution of complex and non-trivial tasks using your knowledge and experience, learning new technologies, finding new ways throught the vast universe of software development. You will cooperate on the solution with colleagues from Prague, Ostrava, Germany and other locations around the world.

Porsche Engineering – Software Developer for Active Chassis and Powertrain systems (f/m/d)

15.09.21 - 20.11.21
Porsche Engineering As a Software Developer for Active Chassis and Powertrain systems you will will be designing, implementing and testing control algorithms in the area of active chassis and EV powetrain systems. Example appliations range from electric all-wheel-drive, air spring, active dampers, to various vehicle state observers or trajectory following controllers. The software to be implemented vary from the early stage concepts, that are implemented as prototypes, to full series production software where the software quality and safety standards play an important role. Finally you we also support the calibration process of algorithms you have designed / developed in the prototype vehicles.

Porsche Engineering – Junior System Safety Engineer (f/m/d)

15.09.21 - 20.11.21
Porsche Engineering As a Junior System Safety Engineer for automotive systems, you will shape the state-of-the-art safety concepts. You will work in the development teams to propose and implement safety mechanisms in innovative high-end electronic systems across the vehicle, regardless of the V-Model scope (vehicle, system, software or hardware level). You will be part of an international team, aligned with the latest trends in the automotive system safety field.

PragoBoard – operátor zpracování cam dat

10.09.21 - 06.11.21
Firma PragoBoard s.r.o. byla založena v roce 1997. Předmětem činnosti je výroba vícevrstvých, dvou a jednovrstvých plošných spojů, pružných plošných spojů, FLEX-RIGID spojů a laserem řezaných nerezových šablon pro osazování SMD. Dále zpracování vstupních dat a jejich vykreslení na laserovém fotoplotru. Objemem výroby se řadíme mezi středně velké výrobce.

Pracovní náplň: příprava a zpracování dat do výroby, příprava technických panelů a technologie pro výrobu, kontrola výrobních dat a vyrobitelnosti desek plošných spojů z těchto dat, příležitostná komunikace se zákazníkem (telefonicky a emailem)

Natus – Sales Representative (m/w/d) Medium Voltage Switchgears

09.09.21 - 24.10.21
Your tasks:
• Project planning of competitive solutions based on customer specifications
• Project-specific price calculations with the support of our quotation tools
• Preparation and consistent follow-up of offers right down to contract negotiations with customers
• Acquisition of new customers
• Support and advice to our existing customers
• Cooperation and support of our national and international field sales force

Natus – Project Manager Medium Voltage Switchgears (m/f/d)

09.09.21 - 31.10.21
Your tasks:
o Technical handling of switchgear projects in the medium-voltage field
o Planning and coordination of projects in cooperation with the project managers
o Overall project responsibility
o Communication with the customer and coordination with our sales department
o Deadline monitoring and project management
o Follow-up management

CDN77.com – SW Engineer: part-time pro studenty

06.09.21 - 06.11.21
CDN77 Do CDN77 se hledají SW Engineers na part-time při studiu, kteří s námi budou zrychlovat načítání obsahu největších světových webů. Jako plnohodnotný člen našeho vývojářského týmu se budeš věnovat jedné z těchto oblastí:
• architektura CDN cache
• DNS load balancing
• log pipeline
• low latency streaming
Píšeme kód v C, Go, Lua, Rust a dalších jazycích, které se nám zrovna hodí. Nezáleží tedy tolik na tom, v čem aktuálně programuješ, u nás si rozšíříš znalosti.
Pracovní doba dle osobních preferencí a volno na zkouškové je samozřejmost.

Více info na: https://www.startupjobs.cz/nabidka/32986/sw-engineer-part-time-pro-studenty-mff-fit-fel

Apple Czech – Software Development Engineer – Core OS Biometrics

01.09.21 - 07.11.21
Apple Designing and developing software for hundreds of millions of users. For people who love the products you make. Being surrounded by the most creative, passionate, talented engineers in the industry. Constantly being challenged to go beyond the norm to find new, innovative ways of solving problems and to make software safer, easier, and more fun to use. Not many jobs can offer all of these things. Software Engineering jobs at Apple do, and much more.

Westinghouse – Specialist for I&C N1E Non‐Safety Systems (SW & HW Area)

01.09.21 - 31.12.21
• Provide support to CEZ a.s. for I&C equipment operation and maintenance
• Support CEZ in troubleshooting N1E Safety Category I&C systems HW and SW failures
• Perform regular diagnostic analysis of the N1E Safety Category I&C systems
• Provide CEZ with N1E Safety Category I&C systems status analysis and support Long Term Support and Obsolescence Program of the affected systems
• Develop maintenance and installation procedures as requested by CEZ
• Provide CEZ with support of new software and configuration changes testing
• After training in the area of OVATION I&C platform will participate in Development of Control Systems
using OVATION Control Builder and Graphics Builder and activities associated with possible modernization projects incl. projects outside of Temelin (foreign projects); including development of the Design/Installation/Testing documentation if applicable
• Provide support of the foreign I&C Projects with involvement of the WE Czech Republic resources (e.g. US/UK)

Westinghouse – Specialist for I&C 1E Safety Systems (SW & HW Area)

01.09.21 - 31.12.21
• Provide support to CEZ a.s. for I&C equipment operation and maintenance
• Support CEZ in troubleshooting 1E Safety Category I&anp;C systems HW and SW failures
• Perform regular diagnostic analysis of the 1E Safety Category I&C systems
• Provide CEZ with 1E Safety Category I&C systems status analysis and support Long Term Support and Obsolescence Program of the affected systems
• Develop maintenance and installation procedures as requested by CEZ
• Provide CEZ with support of new software and configuration changes testing
• After training in the area of EAGLE/DPS I&C platform will participate in the SW modifications and activities associated with possible "DPS" or “EAGLE” projects incl. projects outside of Temelin (foreign projects); including development of the Design/Installation/Testing documentation if applicable
• Provide support of the foreign I&C Projects with involvement of the WE Czech Republic resources (e.g. US/UK)

Inovectech – Junior data scientist with focus on computer vision

16.08.21 - 16.10.21
Inovectech We are a startup enabling digital manufacturing transformation for all. We look for bright and eager young data scientists with experience in computer vision and image processing.

Nestlé – IT Vývojář/ka

16.08.21 - 16.11.21
Nestle Také si myslíte, že není pracovat na zajímavých projektech a učit se nové technologie v potravinářské firmě? Přijďte se přesvědčit, že u nás to jde!
V rámci vývojového týmu budete mít možnost si vyzkoušet programování nejen frontendu, ale i backendu a databáze. Při vývoji aplikací nám agilní přístup není cizí. Jsme malý tým s vysokou mírou autonomie, který si sám určuje technologická řešení. Hledáme samostatného a odpovědného kolegu nebo kolegyni, který/á se bude rád/a učit nové věci. Máte znalost programovacích jazyků Javascript, C#, T-SQL, ASP.NET Core MVC a zkušenost s nástrojem Visual Studio a SQL Server Management Studio? Pokud je odpověď ANO, ozvěte se nám! http://nestle.jobs.cz/pd/1563793535/?rps=202

Soutěž ROBE – Talent o nejlepší diplomovou práci

12.08.21 - 30.11.21
ROBE Máš zájem už během studia získat zkušenosti z praxe, z práce na konkrétních zajímavých projektech? Zamýšlíš se nad tématem své diplomové práce? Je tvým cílem napsat profesionální práci s praktickým využitím? Hledáme právě tebe!!! Naši specialisté pro tebe připravili několik témat v technických oborech. Přihlas se a vyhraj soutěž o nejlepší diplomovou práci ve výši 20.000,- Kč.
Více informací najdete ZDE.

ROBE – Software Engineer – junior

12.08.21 - 30.11.21
ROBE Jsme přední světový výrobce profesionální světelné techniky pro koncerty, divadla, TV studia, eventy a architektonické osvětlení a hledáme kolegu na pozici – Software Engineer – junior.
Více informací o nabízené pozici najdete ZDE.

ZF – Electronics Engineer, Klášterec n. Ohří

11.08.21 - 20.11.21
ZF Nemontujeme díly, neskládáme auta. Jsme specialisté na výrobu čisté technologie budoucnosti.
ZF Electronics Klášterec, jako člen divize E-mobility koncernu ZF, je předním lídrem v zavádění technologií pro elektromobilitu v automobilovém průmyslu.
Výroba vozidel šetrnějších k životnímu prostředí je budoucnost. Proto rosteme!
Do našeho týmu hledáme další chytré lidi, kteří spolu s námi, z Česka, změní dějiny automobilového průmyslu.

ANALOGIA – IT specialista – síťový administrátor

28.07.21 - 28.10.21
ANALOGIA Staňte se součástí pražské prosperující firmy, která se dlouhodobě zabývá instalací a servisem bezpečnostních a informačních technologií pro významné instituce a kritickou infrastrukturu v ČR. Aktuálně hledáme IT specialistu se znalostmi konfigurace switchů routerů, návrhů konfigurace síťových prvků atd., který doplní náš tým pracující na unikátním projektu pro pražské metro. Více informací naleznete zde. V případě zájmu zašlete Vaše CV na Klara.Skoncova@analogia.cz.

Process& – Data analyst & Process mining architect

19.07.21 - 17.10.21
Processand Do you love analyzing data and are eager to work with some of the biggest enterprises on the market? Then join our international team of data analysts and process mining architects in Prague!
As a data analyst and process mining architect, you will focus on generating meaningful and innovative solutions that improve the most critical metrics that keep our customers ahead of the competition. This role requires a deep understanding of our customers’ needs and an ability to communicate our solutions to key decision makers and senior management.
Hard skills such as SQL or Python are a must, but you will be also required to present your results to the customers, so strong communication skills are highly appreciated as well. If you are all about a job where autonomy and pride about making a difference are not just empty words, we are looking for you!

/web//LinkedIn/

STMicroelectronics – Aplikační inženýr / Automotive / Power management

02.06.21 - 31.12.21
STMicroelectronics Design and Application s.r.o. Jste nebo brzy budete absolventem FEL ČVUT? Staňte se součástí týmu, který provádí aplikační podporu a analýzu Power management integrovaných obvodů a SMPS produktů u automotive zákazníků po celé Evropě. Více informací najdete zde.
V případě zájmu zašlete Vaše CV na jana.fischerova@st.com.

STMicroelectronics – Aplikační inženýr / Automotive / mikrokontroléry

02.06.21 - 31.12.21
STMicroelectronics Design and Application s.r.o. Jste nebo brzy budete absolventem FEL ČVUT? Staňte se součástí týmu, který provádí aplikační podporu mikrokontrolérů u automotive zákazníků v Evropě. Více informací najdete zde.
V případě zájmu zašlete Vaše CV na jana.fischerova@st.com.

STMicroelectronics – Analog IC layout inženýr

02.06.21 - 31.12.21
STMicroelectronics Design and Application s.r.o. Jste nebo brzy budete absolventem FEL ČVUT? Staňte se součástí týmu, který se podílí na realizaci fyzických návrhů analogových integrovaných obvodů (IC layout), jakými jsou operační zesilovače, DC-DC, LDO, band-gap, oscilátory a další. Více informací najdete zde.
V případě zájmu zašlete Vaše CV na jana.fischerova@st.com.

STMicroelectronics – Test Development inženýr

10.05.21 - 31.12.21
STMicroelectronics Design and Application s.r.o. Jste nebo brzy budete absolventem FEL ČVUT? Staňte se součástí týmu, který se podílí na vývoji integrovaných obvodů pro bezdrátové dobíjení mobilních telefonů. Více informací najdete zde.
V případě zájmu zašlete Vaše CV na jana.fischerova@st.com.

STMicroelectronics – Aplikační inženýr / bezdrátové nabíjení

10.05.21 - 31.12.21
STMicroelectronics Design and Application s.r.o. Jste nebo brzy budete absolventem FEL ČVUT? Staňte se součástí týmu, který se podílí na vývoji integrovaných obvodů pro bezdrátové dobíjení mobilních telefonů. Více informací najdete zde. V případě zájmu zašlete Vaše CV na jana.fischerova@st.com.

PROFINIT

28.04.21 - 30.09.23
PROFINIT logo Učíte se rádi novým věcem a baví vás Java a .Net, datové sklady v Oracle, Teradata, MSSQL anebo Big Data a Data Science s využitím Hadoop, Spark, Hive a Kafka? Pak vás rádi přivítáme v našich projektových týmech dodávajících velká a sofistikovaná řešení pro desítky světových zákazníků. Máme přes 20 let zkušeností a 450+ nadšených kolegů, z nichž někteří vyučují předměty A4M33SEP nebo A4M33BDT, a poradí vám i se závěrečnou prací. Více info: http://bit.ly/JduDoProfinitu

STMicroelectronics – Trainee / RF tým

09.04.21 - 31.12.21
STMicroelectronics Design and Application s.r.o. Jste studentem FEL ČVUT? Chcete pracovat na zajímavých a kreativních úkolech, získat zkušenosti při studiu a ještě si vydělat? Staňte se součástí týmu, který podporuje zákaznické aplikace našich STM32 mikrokontrolérů s integrovaným bezdrátovým rozhraním (Bluetooth LE, LoRa nebo SigFox, NFC a další). Více informací najdete zde.
V případě zájmu zašlete Vaše CV na jana.fischerova@st.com.

STMicroelectronics – Trainee / výkonová laboratoř

09.04.21 - 31.12.21
STMicroelectronics Design and Application s.r.o. Jste studentem FEL ČVUT? Chcete pracovat na zajímavých a kreativních úkolech, získat zkušenosti při studiu a ještě si vydělat? Staňte se součástí týmu, který se podílí na vývoji a podpoře aplikací jako jsou super rychlé nabíječky elektrických aut, měniče pro fotovoltaiku a podobné multi kilowattové projekty. Více informací najdete zde.
V případě zájmu zašlete Vaše CV na jana.fischerova@st.com.

STMicroelectronics – Trainee / tým podpory STM32

09.04.21 - 31.12.21
STMicroelectronics Design and Application s.r.o. Jste studentem FEL ČVUT? Chcete pracovat na zajímavých a kreativních úkolech, získat zkušenosti při studiu a ještě si vydělat? Pokud vás baví programování i elektronika, staňtě se členem týmu aplikační a technické podpory pro mikrokontroléry STM32. Více informací najdete zde.
V případě zájmu zašlete Vaše CV na jana.fischerova@st.com.

PROFINIT

29.03.17 - 30.03.33
PROFINIT logo Učíte se rádi novým věcem a baví vás Java a .Net, datové sklady v Oracle, Teradata, MSSQL anebo Big Data a Data Science s využitím Hadoop, Spark, Hive a Kafka? Pak vás rádi přivítáme v našich projektových týmech dodávajících velká a sofistikovaná řešení pro desítky světových zákazníků. Máme přes 20 let zkušeností a 450+ nadšených kolegů, z nichž někteří vyučují předměty A4M33SEP nebo A4M33BDT, a poradí vám i se závěrečnou prací. Více info: http://bit.ly/JduDoProfinitu
Za obsah odpovídá: Ing. Mgr. Radovan Suk