Pracovní příležitosti

Máte-li zájem o umístění inzerátu na této stránce, kontaktujte nás na adrese hr@fel.cvut.cz, sdělíme Vám konkrétní podmínky vystavení inzerátu.

pozn.: Každoročně připravujeme pro studenty a zaměstnance diář, ve kterém máme vyhrazený inzertní prostor.

Nabídka Platnost

WESTINGHOUSE ELECTRIC CZECH REPUBLIC – Job opportunity Position #2: Specialist for I≈C N1E Non‐Safety Systems (SW & HW Area)

13.01.21 - 13.03.21
Tasks: • Provide support to CEZ a.s. for I&C equipment operation and maintenance; • Support CEZ in troubleshooting N1E Safety Category I&C systems HW and SW failures; • Perform regular diagnostic analysis of the N1E Safety Category I&C systems; • Provide CEZ with N1E Safety Category I&C systems status analysis and support Long Term Support and Obsolescence Program of the affected systems; • Develop maintenance and installation procedures as requested by CEZ; • Provide CEZ with support of new software and configuration changes testing; • After training in the area of OVATION I&C platform will participate in Development of Control Systems using OVATION Control Builder and Graphics Builder and activities associated with possible modernization projects incl. projects outside of Temelin (foreign projects); including development of the Design/Installation/Testing documentation if applicable; • Provide support of the foreign I&C Projects with involvement of the WE Czech Republic resources (e.g. US/UK)

WESTINGHOUSE ELECTRIC CZECH REPUBLIC – Job opportunity Position #1: Specialist for I&C 1E Safety Systems (SW & HW Area)

12.01.21 - 12.03.21
Tasks: Provide support to CEZ a.s. for I&C equipment operation and maintenance; • Support CEZ in troubleshooting 1E Safety Category I&C systems HW and SW failures; • Perform regular diagnostic analysis of the 1E Safety Category I&C systems; • Provide CEZ with 1E Safety Category I&C systems status analysis and support Long Term Support and Obsolescence Program of the affected systems; • Develop maintenance and installation procedures as requested by CEZ; • Provide CEZ with support of new software and configuration changes testing; • After training in the area of EAGLE/DPS I&C platform will participate in the SW modifications and activities associated with possible "DPS" or “EAGLE” projects incl. projects outside of Temelin (foreign projects); including development of the Design/Installation/Testing documentation if applicable; • Provide support of the foreign I&C Projects with involvement of the WE Czech Republic resources (e.g.US/UK)

STMicroelectronics – Aplikační inženýr / bezdrátové nabíjení

05.01.21 - 06.03.21
STMicroelectronics Design and Application s.r.o.Jste nebo brzy budete absolventem FEL ČVUT? Staňte se součástí týmu, který se podílí na vývoji integrovaných obvodů pro bezdrátové dobíjení mobilních telefonů. Více informací najdete zde. V případě zájmu zašlete Vaše CV na jana.fischerova@st.com.

PrimeRevenue – Software Engineer Intern

28.12.20 - 28.02.21
Do you want to work for a high growth, FinTech company helping other companies innovate, grow and create jobs? Do you enjoy working within an entrepreneurial environment that is mission-driven, results-driven and community oriented? We’re looking for an energetic, organized and highly motivated Software Engineer Intern.
Hungry for more information about our company, please visit www.primerevenue.com.

Key foreign researcher at the Research Centre of Cosmic Rays and Radiation Events in the Atmosphere (CRREAT)

18.12.20 - 28.02.21
The CRREAT team performs measurements of the atmospheric radiation and ionization events using satellites, aircraft, unmanned aerial vehicles, monitoring cars, and ground stations. The CRREAT project (www.crreat.eu) shall contribute to the improvement of space weather models, air transport safety, and global navigation systems reliability.
Objectives of the project CRREAT are to deepen the knowledge about the relation between atmospheric phenomena and ionizing radiation, and to clarify phenomena causing variations of the secondary cosmic particles (SCP) in the atmosphere. 

VOLTCOM - Projektant elektro

09.12.20 - 11.03.21
Voltcom, spol s r.o. Hledáme kolegu s nadšením pro obor a návrhy moderních technologií v oblasti distribuce a rozvodu elektrické energie. Zabýváme se projektovou činností ve výstavbě, výstavbou kabelových a telekomunikačních sítí, prováděním staveb v energetice včetně jejich změn a odstraňování, montáží/opravou/údržbou a revizí elektrických zařízení. V případě zájmu prosím kontaktujte Gabrielu Vlčkovou, gabriela.vlckova@ottima.cz, 721 835 167

BTL Medical Technologies – Test Engineer: vývoj lékařských přístrojů v kardiologii (full-time)

03.12.20 - 03.03.21
BTL Hledáme technika pro vývojové testy, který by rozšířil náš tým zabývající se vývojem elektronických zdravotnických přístrojů. Rádi bychom u nás přivítali nového kolegu, který má chuť přinášet nové nápady do vývoje a testování přístrojů v oblasti kardiologie. Budeš pracovat na projektu od první myšlenky až po předání výrobku do sériové produkce. V BTL nás baví nejnovější technologie a s každým naším produktem posouváme hranice možného.
Kontakt: Leona Lacová, lacoval@btlnet.com, +420 770 169 508, www.medictech.com, www.btlnet.com

VLTAVA LABE MEDIA a.s. – PHP programátor

02.12.20 - 02.03.21
VLTAVA LABE MEDIA Chceš se stát z juniora za rok seniorem? Rád/a tvoříš VELKÉ věci? Máš zodpovědný přístup a chuť se učit novým věcem? Neváhej a přidej se!
Více najdeš na https://bit.ly/poziceVLM.

Huawei Technologies Czech – Technical Engineer

19.11.20 - 19.02.21
HUAWEI Společnost Huawei Technologies Czech hledá absolventy technických oborů, kteří se rádi učí novým věcem. Nabízíme možnost několikaměsíčního základního tréninku pro čerstvé absolventy a studenty posledních ročníků, během kterého si vvzkoušíte několik pracovních pozic, jako například IP, wireless, RAN, nebo RF technik. Po skončení tréninku si sami zvolíte, jaká pozice vám vyhovuje. Přidejte se k nám a staňte se součástí mezinárodního týmu pod značkou Huawei. V případě zájmu prosím zasílejte své životopisy v českém i anglickém jazyce na adresu jana.gargasova@huawei.com.

HIKVISION Czech – Sale / technician engineer junior

13.11.20 - 13.02.21
HIKVISION Czech s.r.o. Nabízíme možnost práce u největšího výrobce bezpečnostních technologií na světě. U nás se budete moci sami rozhodnout, jaká pozice vám sedí nejlépe a budete se v ní moci zdokonalovat nebo si vyzkoušet nějakou další. Získáte zkušenosti od nejlepších profesionálů v oboru, a to nejen od českých kolegů, ale i od těch zahraničních. Čeká vás spolupráce s celou Evropou. V případě zájmu nám zašlete váš životopis v ČJ a AJ na marketing.cz@hikvision.com.

APEX solutions – Junior developer

29.10.20 - 31.01.21
Baví tě práce s databázemi a vývoj aplikácií? Rádi tě v našem týmu přivítáme a umožníme ti osobní rozvoj. Jsi absolvent nebo právě studuješ v posledním ročníku? U nás je to pravé místo, kde se začít věnovat programování. Přičichneš k různým technologiím a určitě se naučíš něco nového. Hledáme spolehlivé kolegy s aktivním přístupem k práci, s ochotou se učit nové věci a rozvíjet své technologické znalosti.
V případě zájmu zasílejte své životopisy na adresu: kariera@apex-solutions.cz.

PROFINIT

29.03.17 - 30.03.33
PROFINIT logo Učíte se rádi novým věcem a baví vás Java a .Net, datové sklady v Oracle, Teradata, MSSQL anebo Big Data a Data Science s využitím Hadoop, Spark, Hive a Kafka? Pak vás rádi přivítáme v našich projektových týmech dodávajících velká a sofistikovaná řešení pro desítky světových zákazníků. Máme přes 20 let zkušeností a 450+ nadšených kolegů, z nichž někteří vyučují předměty A4M33SEP nebo A4M33BDT, a poradí vám i se závěrečnou prací. Více info: http://bit.ly/JduDoProfinitu
Za obsah odpovídá: Ing. Jan Sláma