Pracovní příležitosti

Máte-li zájem o umístění inzerátu na této stránce, popř. v připojené facebookové skupině, kontaktujte nás na adrese hr@fel.cvut.cz, sdělíme Vám konkrétní podmínky vystavení inzerátu.

pozn.: Každoročně připravujeme pro studenty a zaměstnance diář, ve kterém máme vyhrazený inzertní prostor.

Nabídka Platnost

SOŠ Neratovice – učitel pro obor „Informační technologie“

30.06.22 - 30.09.22
Vážení studenti, absolventi, tímto nabízím možnost zaměstnání od 25. 8.2022 na pozici učitele odborných předmětů pro obor vzdělání 18-20-M/01 Informační technologie na plný nebo částečný úvazek (operační systémy, správa sítě, aplikační software, IKT). Platové podmínky dle NV o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, výhodou zaměstnanecké bonusy, dovolená pro pedagogické pracovníky, příjemné prostředí.
Zájemci se mohou ozvat na tel. č. 728899202, Ing. Marcela Hrejsová, ředitelka školy.

SOU Ohradní – učitel elektro

30.06.22 - 30.09.22
Ředitel SOU Ohradní, Praha 4, přijme od 1. 9. 2022 na částečný nebo plný úvazek kvalifikovaného učitele elektro předmětů v rámci výuky teorie. Částečný úvazek může být jen pro výuku dálkových studentů (1 den v týdnu) nebo pro výuku denních studentů (během týdne). Plat dle tabulek (12. třída), osobní ohodnocení, dovolená 8 týdnů, služební NTB nebo i-PAD, příspěvek na penzijní připojištění, stravenkový paušál aj.
Informace podá: JUDr. Dvořáková (renata.dvorakova@ohradni.cz)

Intecha – Projektant elektro a silnoproudu

30.06.22 - 30.09.22
Projekční, inženýrská a dodavatelská společnost Intecha, spol. s r.o. s 30letou tradicí hledá nové kolegy do svého týmu. Jestli tě zajímá projektování v oboru elektro a silnoproudu se zaměřením na výrobní technologická zařízení, tak nás prosím kontaktuj na zlatuse.kminkova@intecha.cz. Získáš zkušenosti při realizaci technologií v oblasti rafinérského, petrochemického a chemického průmyslu v tuzemsku i zahraničí. Nabídneme ti odborné zaškolení, profesní růst a především zajímavou tvůrčí práci. Samozřejmostí jsou progresivní platové podmínky a zaměstnanecké benefity. Více informací najdeš na www.intecha.cz.

ZŠ Hrochův Týnec – učitel IT

24.06.22 - 31.08.22
Základní škola Hrochův Týnec (Pardubický kraj, 12km od Chrudimi) poptává odborníka na výuku IT a robotiky od 1.9.2022. Možné na DPP i na PS, vhodné i pro studenty. Životopis lze zaslat na zsht@centrum.cz.

IVECO – Testing Specialist – SW validation – Advanced Driver Assistance System

21.06.22 - 05.08.22
Společnost Iveco CR, celosvětový výrobce moderních autobusů se sídlem ve Vysokém Mýtě, nabízí zajímavou pozici Testing Specialist – SW validation – Advanced Driver Assistance System. Náplní práce je příprava a realizace testů, podpora v oblasti testování Advanced Driver Assistance System (ADAS), ověřování funkčnosti a ladění SW na prototypech. Pozice je vhodná po čerstvého absolventa/absolventku VŠ, rádi Vás zaškolíme. Nástup je možný ihned nebo po dohodě.

Intecha – Projektant MaR, systémů řízení technologických procesů a slaboproudu

18.06.22 - 30.09.22
Projekční, inženýrská a dodavatelská společnost Intecha, spol. s r.o. s 30letou tradicí hledá nové kolegy do svého týmu. Jestli tě zajímá projektování v oboru měření a regulace, řízení technologických procesů či slaboproudu, tak nás prosím kontaktuj na zlatuse.kminkova@intecha.cz. Získáš zkušenosti při realizaci technologií v oblasti rafinérského, petrochemického a chemického průmyslu v tuzemsku i zahraničí. Nabídneme ti odborné zaškolení, profesní růst a především zajímavou tvůrčí práci. Samozřejmostí jsou progresivní platové podmínky a zaměstnanecké benefity. Více informací najdeš na www.intecha.cz.

ZF Electronics Klášterec – Specialista elektroanalýz

15.06.22 - 15.09.22
Přidej se na vlnu elektromobility. Sdílej svou cestu s firmou, která má budoucnost.⭐ https://youtu.be/O0ID3PyFGkQ

TecPro design – brigáda: Projektant elektro (sítě NN/VN)

14.06.22 - 14.09.22
Našel sis na prázdniny brigádu v Mekáči, ale víš, že se tam naučíš kulový? Baví tě kreslit v CADu?
Tak u nás na tebe čeká příjemná atmosféra malé projekční kanceláře. Budeš převážně malovat v AutoCADu, rozpočtovat a řešit nejrůznější zapeklité problémy.

Jsme mladá a dynamicky se rozvíjející projekční kancelář působící v západočeském a středočeském regionu. Projektujeme stavby elektrické distribuční sítě výhradně pro společnost ČEZ Distribuce, a.s.

NOTIX – Senzorik (automotive)

09.06.22 - 09.09.22
Znáš základní principy měření elektrických a neelektrických veličin a zajímá tě obor automotive? Pojď pracovat na pozici Senzorika do oddělení vývoje motorů pro jednoho z největších hráčů v oblasti automotive v ČR!
Budeš :
  • Odpovídat za svěřený díl/komponentu spalovacího motoru, rozhodovat o jeho umístění do prototypů vozidel a následně do sériové výroby – tvým úkolem bude zajistit aby byl díl správně dimenzovaný a implementovaný do motoru.
  • Podílet se na vývoji nových vozidel, zkoušet je a testovat na polygonech a nejrůznějších prostředích.
  • Pracovat s nejrůznějšími měřícími přístroji a technikami – na Tobě bude vybrat správnou techniku/přistroj a druh měření, abys ověřil funkčnost komponenty motoru a to jak při vývoji nových vozidel, tak například i poruch ze sériové výroby, se kterými si už nevěděl nikdo jiný rady.

METEL.EU – BRIGÁDY PŘI STUDIU na pozicích HW a SW vývojáři

09.06.22 - 09.09.22
Hledáme studenty s nápady a nadšením pro vývoj. Nabízíme získání cenných profesních zkušeností z vývoje zařízení pro bezpečnostní a řídicí systémy. Formu spolupráce přizpůsobíme vašim možnostem.

ČEZ – vývojář nástrojů optimalizace (m/ž)

06.06.22 - 21.07.22
ČEZ Přidejte se k nám a odstartujte svou kariéru ve Skupině ČEZ. Hledáme kolegyně a kolegy, kteří s námi budou zajišťovat bezpečnou, spolehlivou a čistou energii zákazníkům a celé společnosti.

K čemu Vás potřebujeme: Potřebujeme pomoci s vývojem, codingem, implementací a kontinuálním vylepšování optimalizačního systému pro plánování provozu našich elektráren; Jde o peníze, takže se budete podílet na tvorbě/úpravách systému pro reálný provoz; Budete zkoumat, vyvíjet (programovat), implementovat, ladit a podílet se na provozu a údržbě našich současných modelů; Interními zákazníky jsou obchodníci, dispečeři, stratégové a kolegové plánující provoz; Hledáme hlavu otevřenou, kde od myšlenky k realizaci není moc daleko; Jde o týmovou práci se zaměřením na výsledek; Všichni se chceme posunovat dále, ale někdo nám chybí …. VY.
Co bychom rádi od Vás: Python, C++; Zkušenosti s modelováním a řešením optimalizačních úloh (MILP, heuristiky, …); Full-stack vývojář se zkušeností; Linux, Git, atd; Předchozí zkušenosti s energetikou výhodou ale nejsou nutné; Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni; Analytické schopnosti; Znalost Matlab, případně C# by byla fajn; Odpovědnost, schopnost rychle se učit
Co pro Vás máme připraveno: Zajímavou práci s potenciálem (mimo jiné Vás naučíme „energetiku“ a business souvislosti); Zaměstnání u stabilní a ekonomicky silné společnosti; Zkušený a přátelský tým tradingu, který společně překonává překážky; Nadstandardní zaměstnanecké výhody; Zajímavé ohodnocení; Nové přístupy a možnost je uvádět do praxe – u nás se nevyvíjí do šuplíku

Green Fox Academy CZ – Mentor programování

04.06.22 - 04.09.22
Být průvodcem ostatních na cestě za novou kariérou je spíše posláním, než jen prací. Green Fox Academy každoročně rekvalifikuje stovky lidí různého věku a z různých původních profesí na junior programátory. Společné mají touhu a odhodlání, což prokázali tím, že prošli náročným výběrovým řízením. Do našeho týmu tak hledáme posily, které nám pomůžou jejich sny uskutečňovat.

Edenred – Specialista konfigurace benefitní Cafeterie – interní IT tým

03.06.22 - 03.09.22
Objev svět digitálního businessu, který nás baví. Ze začátku bude tvoje práce spočívat hlavně v konfiguraci nových klientů benefitního portálu, úpravách stávajících cafeterií a učení se co, jak, proč funguje. Dále se pak můžeš zapojovat do konzultace k vývojovým požadavkům, do velkých cafeterních i celofiremních projektů. Když budeš chtít, určitě je prostor se u nás hodně naučit😊

CZECHIA GROUP – junior a senior elektro projektant

31.05.22 - 31.08.22
Ve společnosti CZECHIA GROUP s.r.o., která se zabývá zejména tvorbou projektových dokumentací pro FVE a řízením projektů financovaných z dotačních titulů, rozšiřujeme tým o junior a senior projektanty. Rádi bychom u nás přivítali nové kolegy/kolegyně, kteří budou zpracovávat projektové dokumentace, vypracovávat podklady pro jednání s úřady a pomáhat s dalšími projekčními činnostmi. Požadujeme odbornost a zkušenosti v oboru, orientaci v technické dokumentaci, samostatnost a spolehlivost. Nabízíme velkorysé finanční ohodnocení, práci v kancelářích na Praze 1, dlouhodobou spolupráci a další benefity. Více informací naleznete v inzerátu na LinkedIn: https://www.linkedin.com/jobs/view/3095482137/ a v případě zájmu nám zašlete životopis a informace o Vás na jobs@czechiagroup.cz.

Úřad průmyslového vlastnictví – Hledáme kolegy/kolegyně – systémové analytiky

31.05.22 - 31.07.22
Hledáme dva kolegy/kolegyně na pozice systémových analytiků. Hlavní pracovní náplní na těchto místech je administrace informačních systémů veřejné správy provozovaných Úřadem a podpora uživatelů při práci s nimi. Dále příprava detailních analýz pro vývoj těchto informačních systémů včetně jejich napojení na další informační systémy veřejné správy. Práce zahrnuje i školitelskou činnost a mezinárodní spolupráci v oblasti ochrany průmyslových práv.

GreenBuddies – PROJEKTANT ELEKTRO – fotovoltaika, pozice vhodná pro studenty a absolventy!

30.05.22 - 14.07.22
Fotovoltaika – progresivní odvětví s budoucností
Pojďte se s námi zapojit do rychle expandující fotovoltaické firmy, která projektuje a realizuje velké celky v zemích Evropské unie, hlavně v Německu, Holandsku a Belgii.

ROBE – Software Engineer – junior

26.05.22 - 31.08.22
ROBE Jsme přední světový výrobce profesionální světelné techniky pro koncerty, divadla, TV studia, eventy a architektonické osvětlení a hledáme kolegu na pozici – Software Engineer – junior.
Více informací o nabízené pozici najdete ZDE.

Škola Břežany – Život je věda

25.05.22 - 09.07.22

Škola Břežany – učitel IT a/nebo fyziky

25.05.22 - 09.07.22

BTL – Brigádník vývojář v C++ do týmu umělé inteligence

24.05.22 - 25.07.22
BTL Chceš se podílet na vývoji diagnostického nástroje pro kardiologii? Máš zkušenosti s programováním a zajímá Tě téma umělá inteligence? Tak se pojď přidat k nám a dělej práci, která má smysl!

8m group – Analytik/Researcher FVE (BRIGÁDA)

24.05.22 - 24.07.22
8m Láká tě práce ve start-upu? Zajímáš se o obnovitelné zdroje? Jsme skupina 8m group se zaměřením na obnovitelné zdroje ve středoevropském (CEE) regionu. Především se zaměřujeme na výstavbu fotovoltaických elektráren. Právě teď hledáme dalšího parťáka/čku do našeho týmu na dlouhodobou spolupráci.

BTL – Vývojář hardware zdravotnických přístrojů

24.05.22 - 24.07.22
BTL Hledáme šikovného studenta/studentku, který se nebojí vzít do ruky páječku :) a chce se věnovat návrhu DPS a elektronických obvodů pro zdravotnické přístroje. U nás nahlédneš pod pokličku vývoje elektromechanických přístrojů pro kardiologii, fyzioterapii a estetickou medicínu!

GreenBuddies – TECHNICKÁ PODPORA OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ – výstavba fotovoltaických elektráren

23.05.22 - 07.07.22
Fotovoltaika – progresivní odvětví s budoucností
Pojďte se s námi zapojit do rychle expandující fotovoltaické firmy, která projektuje a realizuje velké celky v zemích Evropské unie, hlavně v Německu, Holandsku a Belgii.

STMicroelectronics – Aplikační inženýr / Automotive / mikrokontroléry

17.05.22 - 17.07.22
STMicroelectronics Design and Application s.r.o. Jste nebo brzy budete absolventem FEL ČVUT? Staňte se součástí týmu, který provádí aplikační podporu mikrokontrolérů u automotive zákazníků v Evropě. Více informací najdete zde. V případě zájmu zašlete Vaše CV na jana.fischerova@st.com.

STMicroelectronics – Aplikační inženýr / Automotive / Power management

16.05.22 - 16.07.22
STMicroelectronics Design and Application s.r.o. Jste nebo brzy budete absolventem FEL ČVUT? Staňte se součástí týmu, který provádí aplikační podporu a analýzu Power management integrovaných obvodů a SMPS produktů u automotive zákazníků po celé Evropě. Více informací najdete zde. V případě zájmu zašlete Vaše CV na jana.fischerova@st.com.

Úřad průmyslového vlastnictví – Hledáme kolegu/kolegyni v oboru elektro a IT

16.05.22 - 16.07.22
Hledáme kolegu/kolegyni na pozici průzkumového referenta v oboru elektro a IT. Hlavní pracovní náplní na této pozici je vedení řízení o přihláškách vynálezů (patenty) a užitných vzorů a rozhodování o přiznání právní ochrany. Rozhodovat budete i ve sporných řízeních o udělení právní ochrany na technická řešení. Pokud chcete být v kontaktu s nejnovějšími poznatky ve svém oboru a podílet se na podpoře českých inovátorů, kontaktujte nás.

STMicroelectronics – Analog IC layout inženýr

16.05.22 - 16.07.22
STMicroelectronics Design and Application s.r.o. Jste nebo brzy budete absolventem FEL ČVUT? Staňte se součástí týmu, který se podílí na realizaci fyzických návrhů analogových integrovaných obvodů (IC layout), jakými jsou operační zesilovače, DC-DC, LDO, band-gap, oscilátory a další. Více informací najdete zde. V případě zájmu zašlete Vaše CV na jana.fischerova@st.com.

PROFINIT

01.05.22 - 31.12.23
PROFINIT logo Učíš se rád/a novým věcem a baví tě Java a .NET, datové sklady v Oracle, Teradata, MSSQL anebo Big Data a Data Science s využitím Hadoop, Spark, Hive a Kafka? Pak tě rádi přivítáme v našich projektových týmech dodávajících velká a sofistikovaná řešení pro desítky světových zákazníků. Máme přes 20 let zkušeností a více než 500 nadšených kolegů, z nichž někteří vyučují předměty softwarového inženýrství a poradí vám i se závěrečnou prací. Standardně nabízíme témata bakalářských a diplomových prací ze světa software engineering, big data, data management, cloud, machine learning a open data a studentům nabízíme i letní stáže a part-time brigády s flexibilním pracovním úvazkem. Vše najdeš na https://jsmeprofinit.eu/.

PROFINIT

28.04.21 - 30.09.23
PROFINIT logo Učíte se rádi novým věcem a baví vás Java a .Net, datové sklady v Oracle, Teradata, MSSQL anebo Big Data a Data Science s využitím Hadoop, Spark, Hive a Kafka? Pak vás rádi přivítáme v našich projektových týmech dodávajících velká a sofistikovaná řešení pro desítky světových zákazníků. Máme přes 20 let zkušeností a 450+ nadšených kolegů, z nichž někteří vyučují předměty A4M33SEP nebo A4M33BDT, a poradí vám i se závěrečnou prací. Více info: http://bit.ly/JduDoProfinitu

PROFINIT

29.03.17 - 30.03.33
PROFINIT logo Učíte se rádi novým věcem a baví vás Java a .Net, datové sklady v Oracle, Teradata, MSSQL anebo Big Data a Data Science s využitím Hadoop, Spark, Hive a Kafka? Pak vás rádi přivítáme v našich projektových týmech dodávajících velká a sofistikovaná řešení pro desítky světových zákazníků. Máme přes 20 let zkušeností a 450+ nadšených kolegů, z nichž někteří vyučují předměty A4M33SEP nebo A4M33BDT, a poradí vám i se závěrečnou prací. Více info: http://bit.ly/JduDoProfinitu
Za obsah odpovídá: Ing. Mgr. Radovan Suk