Kurz odborné způsobilosti v elektrotechnice podle Vyhlášky 50/78,

Kurz bude otevřen vždy po shromáždění alespoň pěti zájemců a s ohledem na aktuální situaci s COVID-19. Svůj zájem sdělte e-mailem na adresu vts@fel.cvut.cz.
Obratem obdržíte zprávu o aktuálním počtu zájemců a později informaci o termínu konání kurzu i formě úhrady (vložné je možné zaplatit i v hotovosti při registraci).

Výše úhrady závisí na požadovaném paragrafu (možno získat § 4-8 a 10): Cena: §5-8 1800,-Kč, §10 2300,-Kč, §10+nižší 3200,-Kč. Je rovněž nutné předložit doklad o ukončeném elektrotechnickém vzdělání, praxi a zdravotním stavu.

 

 

SOUČASNÁ LEGISLATIVA A PRAXE V OBLASTI EMC

Dvoudenní kurz určený zejména pro zájemce z pražských firem, kteří nemohli z administrativních důvodů akceptovat běžící kurz pořádaný ČES.

Kurz matematiky pro zájemce o studium na vysokých školách – příprava ke studiu v prvních semestrech VŠ. Kurz je též vhodný jako příprava k maturitním zkouškám.

Kurz fyziky pro zájemce o studium na vysokých školách – příprava ke studiu v prvních semestrech VŠ. Kurz je též vhodný jako příprava k maturitním zkouškám.

Každý kurz bude otevřen vždy po shromáždění alespoň pěti zájemců. Svůj zájem sdělte e-mailem či telefonicky na sekretariát Pobočky. Obratem obdržíte zprávu o aktuálním počtu zájemců a později informaci o termínu konání kurzu včetně způsobu přihlášení i úhrady.

Každý kurz trvá 14 týdnů, 2 hodiny týdně a koná se v budově Elektrotechnické fakulty ČVUT v Praze 6, Technická 2. Přednáší zkušení pedagogové z VŠ. Probíraná témata lze přizpůsobit individuálním zájmům a potřebám účastníků.

Cena kurzu je 1300 Kč. U prezence obdrží každý posluchač kurzu učební texty.

Cíl kurzů:

Upevnit základní znalosti z matematiky a fyziky absolventů gymnázií, středních průmyslových škol, ostatních odborných škol a učilišť, připravit je na maturitní zkoušku i k přijímacím zkouškám a ke studiu v prvních semestrech na vysokých školách.