Audiovizuální představení Vodoznaky

Termín: 16. 5. 202419:00
Místo: Divadlo DISK, Karlova 26, Praha 1
Odkaz: Facebooková událost

Přijměte pozvání na kolektivní audiovizuální představení Vodoznaky. Vzniklo na základě individuálních projektů studentů předmětu Intermediální tvorba a technologie v v Institutu Intermédií, který dlouhodobě iniciuje mezioborový dialog studentů FAMU, DAMU, HAMU, UMPRUM a ČVUT. Letošním tématem je vodní element jako symbol nedostatku, znečištění, vykořisťování přírodních zdrojů, jako zásadní životní živel, nenahraditelná součást ekosystému i lidského těla. Voda jako zrcadlo narušení rovnováhy ekosystému, nás samotných a našeho vztahu k přírodě.

Připravili: Arlova-Siarebrannikava Yanina, Brifordová Irma, Castorena Sanchez Dominik José, Černická Anna, Klíma Jakub, Kralko Victorie, Kuznetsova Ekaterina, Matiáš Michal, Mesany Jan, Mikulková Kristýna, Ramanava Krystsina. Reljićová Alexandra. Sasínová Lucie, Treťjačenko Nikolaj, Trojanová Alžběta, Vrbíková Lucie

Pedagogické vedení: Michal Kindernay, Roman Berka

Technická podpora: Ondřej Slabý, David Vrbík

Vstup ZDARMA

Odkaz na Facebookovou událost naleznete ZDE.

Za stránku zodpovídá: Ing. Mgr. Radovan Suk