Den otevřených dveří

Poslední Den otevřených dveří v letošním akademickém roce již proběhl. Pokud jste neměli možnost se zúčastnit, podívejte se na záznam FEL ONLINE.

Rádi Vás také uvidíme na jedné z akcí, kterých se budeme účastnit. Jsou to mimo jiné Veletrh AMPER, Veletrh vědy či Noc vědců. Zastavte se za námi!

Program prezenčních dnů otevřených dveří a registrace

Registrace na prezenční dny otevřených dveří je zdarma.

Vybrat si budete moci z jednotlivých tříhodinových turnusů, během nichž si v menších skupinách prohlédnete fakultní laboratoře a dozvíte se nejaktuálnější informace o studijních programech a přijímačkách. Turnusy proběhnou v Dejvicích a na Karlově náměstí ve dvou různých časech. Konkrétní čas si vyberete během registrace.

Co vás čeká v kampusu Dejvice

Projdete si laboratoř mobilních sítí nové generace. Jiskry a blesky budou létat v laboratoři vysokých napětí. Ukážeme vám, jak lze laboratorně zkoumat světlo či zvuk. Nelze minout ani autonomně řízené formule na elektrický pohon, které jsou výsledkem práce našich studentů. Jak lze využít elektrotechniku a informatiku při léčbě člověka, pochopíte na pracovišti lékařské elektroniky a bioinformatiky. AV studio je užitečné pro studium multimediálních technologií a virtuální reality. A senzory, obvody či elektromagnetické pole vás budou provázet ve všech možných podobách.

Registrace | 23. 2. | Dejvice

Co vás čeká na Karlově náměstí

Představí se vám roboti v nejrůznějších podobách – od multirobotických systémů a bezpilotních letounů a dronů přes kráčející roboty (mimo jiné dva exempláře „robopsů“ SPOT) až po humanoidní a kolaborativní roboty. Nahlédnete do laboratoří, ve kterých se vyvíjí software pro autonomní řízení či nástroje pro automatické řízení. Otevře se vám laboratoř virtuální reality i pracoviště vyvíjející interaktivní grafiku a počítačové hry. Na Karlově náměstí jsou také „doma“ experti na analýzu a interpretaci biomedicínských dat či v oblasti kyberbezpečnosti.

Registrace | 23. 2. | Karlovo náměstí

Po skončení Dne otevřených dveří můžete v e-mailové schránce očekávat doprovodné materiály, důležité odkazy, záznam úvodní přednášky i video-prohlídky laboratoří nebo studentských projektů.

Seznamte se s naší fakultou on-line

Podívejte se na záznam z posledního FEL on-line.

FEL ON-LINE záznam

Budou další termíny?

Pokud chcete být informováni nejen o nadcházejících DOD, ale i dalších zajímavých akcích Fakulty elektrotechnické, nechte nám tu na sebe kontakt. My se vám včas ozveme jako prvním.

Odebírat newsletter

Virtuální prohlídka laboratoří

Do našich laboratoří se můžete podívat i mimo dny otevřených dveří. Prostřednictvím videí.

Jaký je život na FELu?

Jak si představit studentský život na fakultě ještě před tím, než si ji osobně nebo vzdáleně prohlédnete skrz na skrz?

Poznejte FEL

Za stránku zodpovídá: Ing. Mgr. Radovan Suk