FEL ČVUT partnerem Game Developers Session (GDS) 2023

Pro studenty a studentky

Rádi oznamujeme, že se Fakulta elektrotechnická ČVUT stala partnerem akce Game Developers Session (GDS), která proběhne 8. a 9. prosince v Kongresovém centru Praha.

V rámci fakultního stánku, který bude během akce možné navštívit, se návštěvníci mohou seznámit se zástupci Katedry počítačové grafiky a interakce. Ti představí přehled vyučovaných oborů, včetně bakalářské specializace zaměřené na vývoj počítačových her a souvisejících magisterských specializací. Zájemci budou moci vidět výsledky studentských herních projektů a výzkumné projekty z oblasti počítačové grafiky, součástí stánku bude také prezentace studentského sdružení OISide, které realizuje aktivity pro studenty s hlubším zájmem o vývoj videoher.

Letošní ročník GDS Prague přinese čtyři řady přednášek, panelových diskuzí a rozhovorů. Z celkem 80 hostů jsou potvrzena i velká jména jako Alexey Pajitnov z Tetris Company, Rhianna Pratchett z TOMB RAIDER, Daniel Vávra z Warhorse Studios nebo Jakub Dvorský z Amanita Design, která stojí za populární českou hrou samorost. GDS se v Praze koná již po jednadvacáté, letošní ročník však poprvé propojuje odborníky s širokou veřejností. I proto jsme také rádi, že můžeme každému studentovi FEL nabídnout exkluzivní cenu 2900 korun za All Access vstup (oproti standardní ceně 4530 korun).

Slevový kód je možné získat na tomto odkazu: https://forms.gle/yQHSvzxxYRxtbUEA7

Za stránku zodpovídá: Ing. Mgr. Radovan Suk