Kariéra

Specialista/specialistka komunikace pro Oddělení vnějších vztahů/PR

Pracoviště Oddělení vnějších vztahů - PR
Platí do 5. 5. 2024

ČVUT v Praze, Fakulta elektrotechnická - Děkanát, Oddělení vnějších vztahů přijme pracovníka/pracovnici na pozici Specialista/specialistka komunikace pro Oddělení vnějších vztahů/PR

Pracovní náplň:

  • administrace programu partnerství s firmami
  • komunikace s interními a externími partnery a cílovými skupinami
  • vytváření, editování a promování obsahu, navrhování kreativní cesty k jeho šíření
  • plánování a realizace projektů, eventů a kampaní
  • aktualizace webových stránek a dalších komunikačních platforem a sociálních sítí
  • příprava podkladů pro reportování a analýzy

Co požadujeme:

  • samostatný a zodpovědný přístup ke svěřeným úkolům, odhodlání a vlastní iniciativu v řešení zadaných úkolů
  • minimálně SŠ vzdělání zakončené maturitní zkouškou
  • zkušenost s vytvářením textů a obsahu pro média či sociální sítě
  • výborná znalost českého jazyka, angličtina na úrovni B2
  • zkušenost s online marketingem a jeho nástroji výhodou
  • zájem o technologická témata, popularizaci vědy a vzdělávání

Co nabízíme:

  • možnost vytvářet profil nejlepší elektrotechnické a informatické fakulty v ČR
  • inspirativní prostředí s kvalitním personálním a technickým zázemím a kreativní různorodou práci při prezentaci špičkových vědeckých projektů
  • pracovní poměr na půl úvazku na dobu určitou (1 rok) s možností následného prodloužení
  • motivující finanční ohodnocení zohledňující zkušenosti a vzdělání
  • pracoviště Dejvice, Praha 6 s výbornou dopravní dostupností u metra Dejvická
  • 6 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, služební mobil a notebook
  • možnost využívat sportovních a rekreačních zařízení ČVUT

Strukturované životopisy včetně ukázek vlastních prací či popisu projektů, na kterých jste pracovali, zasílejte elektronicky na adresu sukradov@fel.cvut.cz

Za stránku zodpovídá: Ing. Kateřina Dřímalová