Novinky

Pozvánka na ROBOcamp. Prožijte prázdninový týden s roboty LEGO MINDSTORMS

Pro uchazeče a uchazečky

FEL ROBOcamp s LEGO Mindstormsje určen pro středoškolské studenty, kteří by se chtěli seznámit nebo zdokonalit v používání stavebnice LEGO MINDSTORMS EV3 (eventuálně Spike Prime Education) a bude zaměřen především na praktické použití této stavebnice. Workshop se bude konat 17. – 21.7.2023 v místnosti KN:E-s109 (strojovna) na Karlově náměstí FEL ČVUT v Praze.

Workshop umožní středoškolákům nahlédnout do světa robotiky. Středoškolští studenti si vyzkouší postavit, naprogramovat a oživit robota postaveného ze stavebnice LEGO Mindstorms EV3, současně pochopí, jak takový robot funguje a to při řešení různorodých úloh.

Workshop se uskuteční při minimálním počtu 10 účastníků. Maximální počet účastníků je 36. Účast na workshopu je zpoplatněna finanční spoluúčastí ve výši 1.000,- Kč (dopravu eventuelně ubytování a další náklady spojené se seminářem si hradí sami účastníci).

V průběhu workshopu Vám zapůjčíme základní sestavu LEGO® MINDSTORMS® Education EV3 (Core set 45544), sestavu technických dílů (Expansion set 45560) a síťový adaptér.

Přihlásit se na FEL ROBOcamp S LEGO MINDSTORMS je možné pomocí přihlašovacího formuláře. Deadline pro přihlášení je 8.7.2022. Odesláním přihlašovacího formuláře se uzavírá smluvní vztah mezi pořadatelem (FEL ČVUT v Praze) a účastníkem semináře. V rámci naplnění tohoto smluvního vztahu je nutné zpracování osobních údajů účastníka v rozsahu který je nutný pro naplění tohoto smluvního vztahu (Jméno, příjmení, škola - pro rezervaci místa na workshopu). Po přihlášení a zaplacení částky 1.000,- Kč kartou online (odkaz na platební bránu) Vám bude zaslán e-mail s potvrzením o platbě a přihlášení.

Další informace najdete prostřednictvím odkazu https://robosoutez.fel.cvut.cz/fel-robocamp-2023-s-lego-mindstorms-ev3

Za stránku zodpovídá: Ing. Mgr. Radovan Suk