Letní škola ČEPS 2024: Týden nabitý energií, vědomostmi i zážitky

Pro studenty a studentky

Pokud studujete vyšší ročník elektrotechnické fakulty a máte vážný zájem o moderní energetiku budoucnosti, skupina ČEPS nabízí jedinečnou příležitost nahlédnout do zákulisí jejího fungování na té nejvyšší možné úrovni.

Přihlaste se na prestižní Letní školu ČEPS 2024 a zažijete neopakovatelný týden plný exkurzí, seminářů a interaktivních workshopů s našimi předními experty. Konat se bude od 2. do 6 září 2024.

Navštívíte špičková technologická pracoviště, na něž byste se za normálních okolností nedostali. Odborníci z ČEPS vám přiblíží moderní systémy i technologie na světové úrovni, pomocí kterých řídí bezpečný a spolehlivý provoz přenosové soustavy. Prostřednictvím atraktivních workshopů s prvky gamifikace vám představíme unikátní tuzemské i mezinárodní inovativní projekty, jež v blízké budoucnosti změní svět energetiky, jak ho dosud známe. Zjistíte, jak to v ČEPSu chodí, co vám může nabídnout a jaké jsou možnosti pracovního uplatnění.

V rámci neformální části programu budete mít spoustu příležitostí k navazování nových osobních i profesních kontaktů, setkáte se se zajímavými hosty a čekají vás i nevšední adrenalinové zážitky.

Z Letní školy ČEPS si navíc můžete odnést i originální téma na vaši bakalářskou či diplomovou práci nebo rovnou perspektivu atraktivního zaměstnání.

Tak na nic nečekejte, počet míst je omezený. Přihlášku na Letní školu ČEPS 2024 můžete vyplnit ZDE.

Nejzazší termín zaslání přihlášek je 30. 6. 2024.

Pro inspiraci si můžete prohlédnout zdařilou video-reportáž z Letní školy ČEPS 2022.

Video-reportáž z Letní školy ČEPS 2022

Za stránku zodpovídá: Ing. Mgr. Radovan Suk