Nahlédněte do současného dění na fakultě a seznamte se s nejmodernějšími technologiemi, inovacemi a výzkumem, které jsou dnes součástí života Vaší alma mater. Přijďte zavzpomínat a obnovit kontakty se spolužáky i učiteli na již 30. Setkání absolventů FEL ČVUT. Letos jsou navíc výjimečně pozváni absolventi z více ročníků, aby se dorovnal chybějící sraz, co kterého zasáhl covid.
Proto neváhejte a registrujte se na Setkání absolventů včas. Přihlášku lze vyplnit skrze formulář na webu. Účastnický poplatek činí 200 Kč, který zahrnuje také elektronickou verzi fotografie a malou pozornost od FEL. Poplatek lze uhradit převodem na účet 162791319/0800. Do poznámky prosíme uveďte vaše jméno a rok absolvování. Alternativně bude možné zaplatit vložné i v místě konání akce, nicméně platbou předem se vyhnete čekání.
Program akce začne přivítáním a úvodní prezentací, ve které se seznámíte s tím, jak se FEL vyvíjela a kam směřuje. Součástí bude tradiční fotografování i prohlídka kateder v Dejvicích i na Karlově náměstí.
Předpokládaný konec akce je 19.00. Zájemci si mohou rezervovat ubytování na Masarykově koleji (Thákurova 1, Praha 6). Nocleh si objednejte na emailu vladimira.prihodova@cvut.cz.
A pokud potřebujete více informací, neváhejte kontaktovat spolek absolventů Elektra na mailu absolventi@fel.cvut.cz.
Těšíme se na Vás a prosíme šiřte toto pozvání i mezi svými spolužáky a spolužačkami.
Program
14:00 |
Registrace účastníků |
15:00 |
Přivítání a úvodní prezentace |
15:30 |
Fotografování po ročnících, příležitost pro setkávání spolužáků |
17:00 |
Prohlídka kateder – Dejvice a Karlovo nám. |
19:00 |
Konec akce |