Robosoutěž poprvé opustí půdu ČVUT. O víkendu se představí ve speciální exhibici na Výstavišti Praha

Robosoutěž ČVUT pořádá tuto neděli v 11 hodin speciální exhibici v Kingston areně na festivalu Maker Faire Prague v Průmyslovém paláci Výstaviště Praha. Po deseti letech existence populární studentské soutěže LEGO robotů, jejíž finále se tradičně odehrávají v posluchárně Fakulty elektrotechnické ČVUT, se tak nejlepší robotická vozítka představí širšímu publiku. Speciální exhibice bude trvat zhruba 2 hodiny a utká se v ní 12-15 finalistů jarní soutěže základních škol a odpovídajících stupňů víceletých gymnázií. Návštěvníci festivalu Maker Faire Prague kromě toho uvidí i další kreativní univerzitní projekty.

Za stránku zodpovídá: Ing. Mgr. Radovan Suk