Proč studovat FEL

7 důvodů, proč je FEL ta správná volba!

 1. Vše pod jednou střechou

  Nabízíme široké spektrum studijních programů. Od slaboproudé elektroniky, přes energetiku a kybernetiku až po ryzí informatiku. U nás budete dělat to, co vás baví.
 2. Prestižní škola

  Diplom z nejprestižnější elektrotechnické a informatické fakulty v ČR něco znamená. Studium je výběrové a vystudovat FEL není úplně jednoduché. Chce to píli a odhodlání, ale stojí to za to - uvidíte sami. Naši absolventi mají na pohovorech konkurenční výhodu a nesetkají s nezaměstnaností.
 3. Teorie i praxe

  Vyvážený poměr teorie a praxe. Výuka v podání světových kapacit. Semináře ve špičkově vybavených laboratořích. Praktické využití znalostí na nejmodernějších pracovištích.
 4. Mezinárodní úspěchy

  FEL patří mezi špičku ve výzkumu a vědě. Sbíráme úspěchy na konferencích i v mezinárodních soutěžích. Máme studenty, kteří staví nejrychlejší elektrické formule v Česku a vyvíjejí nejlepší autonomní drony na světě.
 5. Spolupráce s firmami

  Spolupracujeme s předními firmami v odvětví IT, elektroniky a energetiky. Děláme na konkrétních výzkumných a inovačních projektech, na nichž se podílejí také studenti. I vy můžete stát u zrodu něčeho výjimečného.
 6. Studentský život

  Vysoká škola není jen o studiu. FEL se nachází v Praze, v centru všeho dění. Užívejte si studentský život naplno v hlavním městě České republiky!
 7. Unikátní příležitosti

  Díky historii a prestiži elektrofakulty i celého ČVUT máme spoustu partnerských univerzit. Během studia proto můžete na semestr nebo na celý rok vycestovat do zahraničí. Poznejte kus světa a nové přátele, naberte zkušenosti a získejte cenný zářez do vašeho CV.

Na co ještě čekáte?

Chci začít studovat na FEL ČVUT


Za obsah odpovídá: Ing. Jan Sláma