Staň se na den expertem či expertkou na elektromobilitu

Termín: 9. 11. 202209:00
Místo: Technická 2, Praha Dejvice
Kategorie: Pro uchazeče a uchazečky
Pořadatel: Fakulta elektrotechnická ČVUT v Praze
Odkaz: Registrace zdarma

FEL ČVUT v Praze pořádá vzdělávací a prakticky orientovanou akci pro středoškolačky a středoškoláky se zájmem o elektromobilitu.

Fakulta elektrotechnická ČVUT přivítá ve středu 9. listopadu dopoledne 2022 všechny středoškoláky a středoškolačky, kteří se budou chtít v našich laboratořích seznámit s klíčovými technologiemi pro elektromobilitu.

Podíváte se „pod kapotu“ první autonomně řízené formule, kterou sestavují v studentském týmu eForce. Otestujete baterie elektromobilů a solární články v laboratoři fotovoltaiky. Nahlédnete do budoucnosti automobilismu s autonomními řídícími systémy a telekomunikačními systémy. To vše prakticky v doprovodu našich špičkových odborníků a VŠ studentů.

Čtyřhodinový blok proběhne v Dejvicích v Praze 6, registrujte se už teď, kapacita je omezena.

Za stránku zodpovídá: Ing. Mgr. Radovan Suk