Smluvní partnerství v oblasti PR

Fakulta elektrotechnická ČVUT spolupracuje s významnými společnostmi, které jsou ve svých oblastech zpravidla lídry na českém trhu.

Součástí partnerství je i medializace společných projektů a budování dobrého jména partnerské firmy v rámci FEL ČVUT.

Podrobnější informace o partnerském programu FEL ČVUT vám rádi poskytneme na vyžádání prostřednictvím Oddělení vnějších vztahů - PR.

Zlatí

ČEZ
Skupina ČEZ patří mezi nejvýznamnější ekonomické subjekty v České republice a působí dále v zemích západní, střední a jihovýchodní Evropy. Hlavni předmět podnikání tvoří výroba, distribuce, obchod a prodej v oblasti elektřiny a tepla; obchod a prodej v oblasti zemního plynu; poskytování komplexních energetických služeb ze sektoru nové energetiky a těžba uhlí.
Rohde & Schwarz
Společnost Rohde & Schwarz vyvíjí, vyrábí a prodává inovativní produkty v oblasti měřicí, vysílací a mediální techniky, kybernetické bezpečnosti, zabezpečených komunikací a dále v oblasti monitorování a testování sítí. Společnost byla založena před 85 lety a má prodejní a servisní síť ve více než 80 zemích světa.

Stříbrní

Bosch
Více než 125 let je jméno „Bosch“ spojeno s inovativními technologiemi a průkopnickými vynálezy, které tvořily historii. Společnost má zastoupení po celém světě a působí v širokém spektru oblastí. Náš českobudějovický závod se soustředí na vývoj, testování a výrobu automotive komponentů a systémů.
Continental Automotive Brandýs nad Labem
Continental v Brandýse se zaměřuje na výrobu automobilové elektroniky, jako jsou displejová řešení, palubní přístroje či telematika. Vysoká automatizace nabízí příležitost pracovat s nejmodernějšími technologiemi, od robotů a cobotů, přes 3D simulace až po virtuální a rozšířenou realitu.
Procter & Gamble Rakona s.r.o.
Jsme Procter & Gamble, jedna z nejvýznamnějších firem v oblasti vývoje a výroby rychloobrátkového zboží na světě. Z lidí, kteří se chtějí učit a růst, vychováváme odborníky světového formátu. Nabízíme skvělé vzdělávání, výzvy a příležitosti. Vyberte si svou budoucí roli v našem pražském officu nebo v rakovnickém výrobním závodě Rakona.
Qminers
Q od slova quantitative. Miners, protože těžíme. Qminers těží data. Naším produktem je software na algoritmické obchodování. Plně autonomně obchoduje na základě matematických modelů a algoritmů po celém světě.
Škoda Auto
Společnost ŠKODA AUTO a.s. je jednou z nejdéle kontinuálně vyrábějících automobilek na světě. Historie Společnosti sahá až do roku 1895, kdy Václav Laurin a Václav Klement položili základy dnes globálně působící firmy. Po výrobě jízdních kol a motocyklů přišly v Mladé Boleslavi v roce 1905 na řadu osobní automobily. Pozice Společnosti v automobilovém průmyslu vždy byla a i nadále je nepřehlednutelná díky širokému a atraktivnímu portfoliu i faktu, že je již 30 let součástí koncernu VOLKSWAGEN. Stala se silnou a globálně úspěšnou automobilkou, která svým zákazníků nabízí celkem dvanáct modelových řad.
Společnost ŠKODA AUTO patří dlouhodobě k pilířům české ekonomiky. Aktuálně zaměstnává více než 35 tisíc lidí v České republice a je dobrým sousedem s řadou aktivit na poli společenské odpovědnosti ve všech regionech, kde působí.
Společnost sídlí v Mladé Boleslavi, kde se nachází také jeden z jejích výrobních závodů. Další jsou umístené v Kvasinách a ve Vrchlabí. Vozy s okřídleným šípem ve znaku se vyrábějí většinou formou koncernových partnerství také v Číně, na Slovensku, v Indii, na Ukrajině pak ve spolupráci s lokálním partnerem.
Předmětem podnikatelské činnosti Společnosti je zejména vývoj, výroba a prodej automobilů a komponentů, originálních dílů, příslušenství značky ŠKODA a poskytování servisních služeb.
Valeo
Valeo je významným investorem v České republice již 25 let a vytváří pracovní místa s vysokou přidanou hodnotou. Valeo je dnes klíčovým hráčem v českém automobilovém průmyslu nejen ve výrobě, ale i ve výzkumu, a zároveň jedním z největších zaměstnavatelů. Na šesti svých pracovištích má 4 000 zaměstnanců.

Bronzoví

CGI
CGI patří k největším nezávislým firmám v oblasti IT a podnikového poradenství na světě. Již 46 let svým klientům poskytujeme prvotřídní služby napříč řadou sektorů. V 21 průmyslových odvětvích ve 400 lokalitách po celém světě poskytuje našich 88 500 profesionálů komplexní, škálovatelné a udržitelné IT a obchodní poradenské služby, které jsou zastřešeny globálně a dodávány lokálně. Tento model pomáhá našim klientům digitálně transformovat organizace a urychlovat výsledky. Na českém trhu působíme od roku 1993 a zaměstnáváme téměř 800 IT specialistů.
KPMG
KPMG je celosvětová síť poradenských firem. Fungujeme ve více než 150 zemích světa, kde zaměstnáváme přes 200 tisíc odborníků. V České republice máme pobočku v Praze, Brně, Ostravě nebo Českých Budějovicích.
T-Mobile
T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,4 milionům zákazníků a svou sítí páté generace pokrývá už 46 % obyvatel ČR. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.

 

Partnerství v průzkumu rovných příležitostí

ŠKODA AUTO

Generální partner

ŠKODA AUTO důsledně prosazuje spravedlivý a rovný přístup ke všem zaměstnancům a v problematice diverzity je velmi aktivní. Podpora diverzity je pro ni důležitým předpokladem k tomu, aby zůstala trvale úspěšná a získávala talentované lidi. V roce 2019 podepsala automobilka společně s dalšími předními českými podniky u příležitosti konference Diversity Day v Parlamentu České republiky Evropskou chartu diverzity. Tato iniciativa chce posunout uznání, ocenění a integraci diverzity do organizační struktury na novou úroveň a prohlubovat tolerantní pracovní prostředí bez ohledu na věk, vyznání, pohlaví, etnický původ, sexuální orientaci či zdravotní stav pracovníků. Rovnost šancí a rovné zacházení má Společnost přímo zakotvené v Etickém kodexu. V roce 2020 se ŠKODA AUTO opět stala partnerem konference Diversity Day, která se v důsledku protiepidemických opatření uskutečnila online.

Continental Automotive

Partner projektu v oblasti rovných příležitostí

Continental znamená rovnost šancí všech zaměstnanců – bez ohledu na věk, pohlaví, národnost, náboženské vyznání, barvu pleti nebo sexuální orientaci. Rozhodné je, co lidé umí a jaký mají potenciál. U Continentalu tak po celém světě spolupracují lidé s různými pohledy na věc a nacházejí kreativní řešení pro získávání nových trhů a zákazníků.

Kontakty

Za stránku zodpovídá: Ing. Mgr. Radovan Suk