Novinky

Vyražte na seznamovák a potkejte své spolužáky a spolužačky ještě před startem semestru

Pro studenty a studentky

Nastupujete po prázdninách do prváku na FEL? V tom případě se nezapomeňte zapsat do studia, prostudujte si Průvodce prváka, HELP - webový rozcestník pro prváky od studentského klubu +/-FELoficiální fakultní informace

Připojte se také na fakultní Discord. Tamní virtuální studentská komunita Vám poskytne další důležité informace a navíc se v ní dobře pobavíte.

Osobně se pak s budoucími spolužáky a spolužačkami můžete poznat už na seznamováku pro student(k)y FEL, který se ve třech turnusech uskuteční během září.

Řada "starších" studentů a studentek potvrdí, že právě v prvním ročníku je obzvlášť důležitá vzájemná spolupráce a podpora. A seznamováky jsou tak přínosnou součástí počátku studia.

Týdenní seznamovací kurzy se uskuteční ve třech zářijových turnusech ve fakultním výukovém středisku v Temešváru u Orlické přehrady. Můžete si tam zahrát míčové hry, zkusit windsurfing a další vodní sporty nebo vyrazit na cyklovýlet. Součástí programu jsou ale i konzultace z matematiky nebo besedy s tipy pro úspěšné zvládnutí studia.

Více informací, plánované termíny i instrukce pro přihlášení na seznamovák najdete na webu Ústavu tělesné výchovy a sportu ČVUT. 

Máte-li nějaké otázky, ptejte se přímo studentů a studentek prostřednictvím zeptejse@fel.cvut.cz nebo ve facebookové skupině Zeptej se FEL. Dotazy k seznamovákům rády zodpoví také organizátorky Mgr. Jitka Drahorádová (jitka.drahoradova@cvut.cz) a Mgr. Klára Minaříková (klara.minarikova@cvut.cz).

Těšíme se na viděnou v září! 
 

Za stránku zodpovídá: Ing. Mgr. Radovan Suk