Novinky

46. Setkání s hudbou: Lidský hlas - nejkrásnější nástroj

Pro studenty a studentky Pro zaměstnance a zaměstnankyně

Přijměte srdečné pozvání na již 46. Setkání s hudbou, které se uskuteční 27. listopadu 2023 od 18:30. Na programu je tentokrát pěvecké vystoupení sopranistky Karoliny Cingrošové s klavírním doprovodem Luboše Přibyla. 

Cyklus zhruba hodinových hudebních večerů se špičkovými interprety se pravidelně koná v Zengerově posluchárně v areálu ČVUT na Karlově náměstí. Koncert je určen studentům, zaměstnancům ČVUT a absolventům FEL ČVUT. Každý si může přivést jednoho hosta. Dokud nebudeme čelit přetlaku posluchačů, je vstup na Setkání zdarma a bez předchozí registrace. Oblečení může být neformální.

Vznik Setkání s hudbou iniciovali dva profesoři Fakulty elektrotechnické: František Vejražka a Václav Hlaváč. Cílem je zprostředkovat studentům a zaměstnancům přímočarou, levnou a neformální možnost setkávat se pravidelně s kvalitní hudbou. Během večera se předpokládá také slovní interakce mezi interprety, moderátorem a publikem. Program je volen zpravidla tak, aby byl zajímavý i pro nováčky mezi hudebními posluchači.

Program naleznete zde: 46. Setkání s hudbou - FEL ČVUT (cvut.cz).

Za stránku zodpovídá: Ing. Mgr. Radovan Suk