Bakalářské studium EK

Bakalářský studijní program Elektronika a komunikace vás připraví na budoucí uplatnění v oborech jako audiovizuální technika, mikroprocesory, aplikovaná elektronika, mobilní komunikace, sítě a Internet, internet věcí, fotonika nebo rádiové systémy. 

Studijní plán EK je navržen tak, aby pokryl nezbytné množství teorie a zaměřil se hlavně na reálná řešení skutečných problémů. Jelikož bakalářský stupeň nemá specializaci, můžete si zapsat nejrůznější technické lekce a dokonce i kurzy mimo své hlavní zaměření.

Studijní plány

Charakteristika studijního programu EK

O čem je studijní program EK? Co se v něm naučíte a jaké může být vaše uplatnění? Prostudujte si detailní charakteristiku studijního programu.

Více o EK

Přijímací řízení do bakalářského studia

Přijímací řízení do bakalářského studia se řídí přesnými kroky shodnými pro všechny studijní programy. Na stránce věnované přijímacímu řízení najdete krok za krokem popsaný proces, jak se do studia správně přihlásit a na nic nezapomenout.

Specializace a navazující studium

Bakalářský studijní program Elektronika a komunikace nemá specializace. Hlubší specializaci si vyberete až v magisterském studiu EK.

Na magistru můžete navíc část studia absolvovat v zahraničí a vrátit se s druhým diplomem. Takzvaný Double Degree program můžete absolvovat na Taiwanu nebo ve Francii.

Za stránku zodpovídá: prof. Ing. Stanislav Zvánovec, Ph.D.