Bakalářské studium OES

Bakalářský studijní program Otevřené informační systémy vás připraví na budoucí uplatnění v oborech jako je moderní elektronika, komunikační technika, rádiové a elektronické systémy a pokročilé technologie.

Studijní plán programu OES je navržen tak, aby pokryl nezbytné množství teorie a zaměřil se hlavně na poskytnutí velmi univerzální teoretické průpravy v širokém základu matematiky, fyziky a teoreticko-průpravných předmětů z oblasti elektronických systémů a zařízení.

Studijní plány

Charakteristika studijního programu OES

O čem je studijní program OES? Co se v něm naučíte a jaké může být vaše uplatnění? Prostudujte si detailní charakteristiku studijního programu.

Více o OES

Přijímací řízení do bakalářského studia

Přijímací řízení do bakalářského studia se řídí přesnými kroky shodnými pro všechny studijní programy. Na stránce věnované přijímacímu řízení najdete krok za krokem popsaný proces, jak se do studia správně přihlásit a na nic nezapomenout.

Specializace a navazující studium

Bakalářský studijní program Otevřené elektronické systémy nemá specializace. Studijní program OES má pouze bakalářskou etapu, nicméně možností k pokračování je pro OES absolventy a absolventky celá řada.

Za stránku zodpovídá: prof. Ing. Jan Sýkora, CSc.