Bakalářské studium KyR

Bakalářský studijní program Kybernetika a robotika vás připraví na budoucí uplatnění v oborech jako je robotika, automatické řízení, kybernetické systémy, strojové učení, digitální výroba, dynamické sítě, vestavné systémy, autonomní auta, letadla i kosmické lodě a další.

Studijní plán programu KyR je navržen tak, aby pokryl nezbytné množství teorie a zaměřil se hlavně na reálná řešení skutečných problémů. Jelikož bakalářský stupeň nemá specializaci, můžete si zapsat nejrůznější technické lekce a dokonce i kurzy mimo své hlavní zaměření.

Studijní plány

Charakteristika studijního programu KyR

O čem je studijní program KyR? Co se v něm naučíte a jaké může být vaše uplatnění? Prostudujte si detailní charakteristiku studijního programu.

Více o KyR

Přijímací řízení do bakalářského studia

Přijímací řízení do bakalářského studia se řídí přesnými kroky shodnými pro všechny studijní programy. Na stránce věnované přijímacímu řízení najdete krok za krokem popsaný proces, jak se do studia správně přihlásit a na nic nezapomenout.

Specializace a navazující studium

Bakalářský studijní program Kybernetika a robotika nemá specializace. Hlubší specializaci si vyberete až v magisterském studiu KyR.

Za stránku zodpovídá: prof. Ing. Michael Šebek, DrSc.