Bakalářské studium SIT

Studijní program Softwarové inženýrství a technologie je pouze bakalářský. Je navržen tak, aby pokryl nezbytné množství teorie a zaměřil se hlavně na reálná řešení skutečných problémů. V prvním ročníku, který je pro všechny společný, si můžete zapsat nejrůznější technické lekce a dokonce i kurzy mimo své hlavní zaměření. 

Bakalářské studium programu SIT vás připraví na budoucí uplatnění v oborech jako je softwarové inženýrství, informační technologie, multimédia a virtuální realita nebo internet věcí.

Specializace

Od druhého ročníku si volíte jednu ze čtyř specializací. Ty se pravidelně upravují podle toho, jak se vyvíjejí technologie. Poslední aktualizace specializací proběhla v roce 2021.

Studijní plány

Charakteristika studijního programu SIT

O čem je studijní program SIT? Co se v něm naučíte a jaké může být vaše uplatnění? Prostudujte si detailní charakteristiku studijního programu.

Více o SIT

Přijímací řízení do bakalářského studia

Přijímací řízení do bakalářského studia se řídí přesnými kroky shodnými pro všechny studijní programy. Na stránce věnované přijímacímu řízení najdete krok za krokem popsaný proces, jak se do studia správně přihlásit a na nic nezapomenout.

Navazující studium

Za stránku zodpovídá: doc. Ing. Miroslav Bureš, Ph.D.